Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert kurva messze van es sajnos nem fer bele ebbe a honapba hogy Lime party meg egesz Kunmadaras hetvege. Igy marad Kunmadar. Pedig jo lenne mar kijutni a ringre is
Te mé nem jövő limera?
Ja! Nyomom! az kimarad! Nekem legalábbis!
Dolgozol amugy meg? es Kunmadarasra me nem jossz a Joe haveroddal?
Ez nem vicc! Akkor már többen beijedtek! A muja kocsival volt! A joe + inkább másik csoportba regelt! nem akartak h lenyomjam öket! Inkabb csodáltak a pálya mellől!
Szóval senki? Megértem! Multkor még a freon is láthatta hogy én lapon fordulok! Még a műanyag is szikrázik a kezeim alatt!
Ha lenyomom a topikot az durvább lesz minta a barátok közt magdijának halála!
Lime partyn kinej a búrájára számithatok? Csak mert uj egyéni csucsot futok! És lenyomom a joet! Vagy elesek! Vagy mind2! tehát kell a közönség! +ingyen redbullok!
Muja még mindig a bányató partján! Várja full készen a hullócsillagokat! Szombat óta! Buzi e? Igen!
fidesz? ugyanmar
Mé? Narancsra fested?
De, s nem csak múlt idő.
Te viszont mióta SRADról 636-ra váltottál, vissza se néztél, micsoda dolog ez Vazz(e)
Kösz, igyekszem

Dani el Kanegér, grat

CrazyJoe, jó a hirdetés szövege, s tetejébe még teljesen jogos is.


A igazi tuning es pimp majd telen jon
Alap hogy megyek. Melyik nap gyussz? Satorral vagy nelkule? Veszunk 1 rekesz sort 2 uveg Chivast oszt hali gali
Erste is ilyen fasz volt, én 156-os árfolyamon vettem fel lakáshitelt, most meg stabilan 200 felett van
cib is kitanáta nekem....akkor én nem tehetem meg,de ..na..
jó társaságba keveredtél :D amúgy üdvözöllek CrazyJoe!
hogy találtad ki azt a 142 forintos CHF-et?
szóba se állsz má velem köcsög?Ruzsik Peti üdvözöl
grat Mr. Pimp!
talán válaszótam, is a megfelelő topikban köcsög kunveréb valaki?
megnézted a csövet he?
Hooppááá BIKEPICS
Szia! Gyári újam van 79900ft