Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsír a szöveg
De ott van a fórumon és én is! Ha én meg jól tudom te meg Bocy nagy haverja vagy..és szerintem mi már COD4et is nyomtunk már 1ütt
köszi de ez nem jó az enyémre
Hmmm.. nem a ph!-n fórumoztál valamikor? Mintha emlékeznék a nikkedre. A lényeg hogy motort vettél és nem valami szar szu-ya-hordát. Grat és csak okosan!
komplett festett garnitúra : 230 EUR
fényezett, kis szépséghibás
Sziasztok!
Akkor már értem, miért csuklottam ma annyit
Szóval én volnék az, aki Attila / campos gépét megvette. Baj nélkül megérkeztünk Bp-re, igaz 31-es úton most mindenütt felújítanak-útszűkítenek-sárfelhordanak; meg Bp-en is vagy háromszor tévedtem el -- éljenek az útlezárások, teljesen felborították a tervemet, és a humán route recalculation funkció annyira nem ment simán: Bp. határától Váci út / Forgách u. még egy óra volt -- sebaj, pont beértem az ígért időre. Huh, jól ki is fáradtam evvel, kondim fájóan hiányzik hozzá, erre még gyúrni kell.
Attila, kösz a motort, igyekszem gondos és szerető gazdája lenni; a vállalkozásodhoz pedig sok sikert!
Többieknek pedig: szevasztok!
helló!
Ha van valakinek eladó jobb oldalidoma 2001es zx6ra jelezzen.. olyan kellene ami nemvolt még törve meg hegesztgetve! vevő lennék rá..
Köszi.
Később, mikor teszek majd rá kutyaólat jöhetsz. Akkor elférünk 2en.
Spanyol az jó.
Az a jó fincsi La Jonquerai Malaga borocska, istenem...
Igaz BalyOne?
Viszont egyszer ha mész ki spanyolba vagy valahova szívesen beugranék mint utas legalább látnék 1 kis világot!

Mégegyszer grat mindenhez!
okés, boltolhatunk.
platós-ponyvás zsir új peugeot-Boxer.
Talán a jövő hét végén átvehetem.
Hasonló lesz, de kutyaól nélkül.
köszi, az ötéves tervben benne van valami kawa....
Ha vmi segíccség köll, szólj nyugodtan Amúgy komolyan
Milyen ótókat vetté ?
Sok sikert a melóhoz

remélem jövőre már veszed is a profitból a 2011-es modellt
Az idén nem sokat költöttem rá,(szinte semmit).
Normálisnak tünt a gyerek aki megvette, remélem nem töri össze magát, mert előtte csak bicaja volt , motorja nem....
Megvan a nemzetközi fuvarozó cégem , jövő héten jön az autóm....
Hogy tehetted ezt Vele(d) ? Mondjuk érthető, hogy talicskával kell hordani a pénzet, ha motorja valakinek az is biztos.....
Jó kezekbe került legalább ?
Mos' viszont akko' má'n l1í' sikRS, me' a motoj is esztet kívánnya !
Honnan a faxból szerzed ezeket a cuccokat?
valakinek vatta új Uvex Onyx Carbon L-es? össz vissz 900 gramm high tech cucc
Szedd szét a benzin pumpát,-teljesen és minden szűrőt tisztíts ki!
Szia, igen.

kösz.
kb 2 hete jött megnézte,de nem tudta senkivel megnézetni.
Ma jött, választott egy suzuki motor szervízt, átvizsgálták a gépet előtte és megvette.
Látom szerető , féltő gazdája lesz.
Akit ajánlottam az vitte el?
szervusztok sporttársak.
Mostanában ritkán néztem fel hozzátok ide a fórumba.
Mivel árultam a motort, próbáltam magam leszoktatni a motorozásról, fórumozástól.... Hátha nem fog hiányozni annyira.....De hiába.....
A szeretett Ninjám ma elkelt, de már most hiányzik....
A fórumra még azért időnként benézek, így Motortalanul is ha nem bánjátok, mégiscsak lehúztam itt veletek 2.5 évet.
Na akkor nem is köszönök el.

no.tegnap széjjelteszteltük az agyunkat....ZZR1400.mensztrííík 1600...
310 nél ne rakjátok ki a kezeteket a plexi elé,mutatván egy 3 ast az ujjaitokkal mert visszavételnél a szél tőből tépi ki a karotokat,..ugyhogy most jégzselé minden játszik..
tankra rögzithető utaskapaszkodót is leteszteltük 2 személyes kerekezéssel:istenkirály ..aki sokat turázik 2 személlyel az vegyen ilyet..no meg egy ZZR 1400 es anyahajót....kéne ilyen nyomatéknekem a pályamotorba
Sziasztok! Segítsetek légyszi!

Olyat csinál a motorom, hogy kb 1 óra motorozás után ~5000 fölé nem lehet pörgetni, mert leáll a motor. A gyújtás rajta marad, de a stop gombot ha ki-be kapcsolom nem hallani a benzinpumpát, nem tudom, hogy azért mert letiltott, vagy mert megvan még a nyomás. Ilyenkor nem lehet beindítani, csak úgy, hogy ha leveszem a gyújtást és visszarakom rá. Ha beindítom, megpörgetem, leáll....gyújtás le, vissza, újra jár 0-5000ig.
Másnap simán kiforog tiltásig, 2x 30percet mentem vele.
Megint másnap 1óra után úgyanúgy leáll nagy fordulaton.

A borulásérzékelőre tippeltünk, abból kiszedtük már az ingát. Az elektronikáját hogy lehet kiiktatni?

Köszönöm előre is az ötleteket!