Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tudnék egy BSB.-ben több éve használt,- kiváló fékbetétet ajánlani.
Ár: 50 EUR/ cs
Én azt használom amit a joe már nem! kezdek beszarni! A váltóm sokszor kidobálja a fokozatokat! remélem nem... raktam most is 2.at és kikurta üresbe! De csak azért volt mokás mert épp 1.be voltam keréken mókás áttét! 70% gáz 1 vagy 2 és kerék van
Este meglesz csak annyi melom van hogy besirok

Perec,Joe: Milyen fekbetet hasznaltok illetve tudtok ajanlani ami ar ertek aranyban kivalo? Most a brembo SA illetve SC-vel szemezgetek
Hö?
Dolgozom
merbuzi
na jovan..nem váltom a 3-at meg a4-et...monnyuk ugy is 03 de majd igyexel
minek az? egy 03-04 636on ülsz .....
Úgy néz ki BMW tag leszek BMW F800R
hazudol!
ez biztos
vagy nem? de
van előreforgóhátsókerekem
No kész lett Freon 'bá új idomszettje!
Vegyétek meg a következő Fastride-ot, és meglátjátok mit műveltem!

airbrushfehervar.hu
fasz kivan...pedig reméltem hogy kicsit húzol vagy 05 ig
narancsal
Nem félünk te buzievagy!
Odajövök tetollak a faszba, te meg sírsz hazáig! ,
akkor szeggyemagát össze uram..Lime párén má zx 10 zel gurulok körbe lassan ,óvatosan,megfontoltan és váltóra vigyázva...remélem testhezálló lesz szóval:gyúrjá bazmeg mer kikerüllek a csikányba
Nekem fejben meg az 1.55 is! Bár akkor levágom a sikánt!
Ókéjj.
NA holnap ugyilyenkor ugyanitt Modnjuk en meg maradok reggel 6ig
Kúl. Ha tudod hogy megy a csaj, tudod hogy megy a szkenner. Most nem tudom hogy hoztam ezt össze de nagyigazság.
Én nullaöt alatt be tudok menni a kavicságyba az egészbiztos, de lehet még hamarabb is. Fejbe nagyon gyúrok, szóval VIGYÁZZZÁÁÁ!
Na mi lesz? Bemegyünk 05 alá? Vagy legalább a kavicságyba!
Nem fog menni sajna. Holnap este vagy delutan megprobalom neked elkudeni a cikkeket csak megkell neznem csajomeknal hogyan is mukodik a scanner
Pedig ez az utolsó idei alkalom hogy ingyé mennyé fel, aztán egész télen elmélkedhetsz hogy mi a faszér hagytad ki. Most csak a brenzint kell kicsengetni. Nemmindegy.
Volt egy kis boxmeccsünk persuval a fórumon amit töröltek is még annakidején, na én azóta nem írtam oda meg persu se. A poén hogy persuval összefutottam az Eringen úgy két hónapja azóta mailen tartjuk a kapcsolatot. Egyébként nem haragszok én ott senkire csak akinek nem kawája van az meleg.