Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintetek ő is kint volt Lime partyn?
Meg is verjük ha az kell neki

Tegnap hamar leléptél eléggé leharcoltan néztél ki
Mert azt hiszi, hogy nem fogja őt utálni az egész sportmotor mint a szart. Pedig de!
ezt miért?
zx7r
Ez egy zx12r hátsólámpából itélve
Na bassza meg. Ezt a gépet már többször is láttam a Bothdegánál. Meg úgy rémlik mintha a tulaj lenne regizve sportmotoron és tán írt is a debreceni topicba már. De lehet rosszul emléxem.
A lényeg hogy mindenki egyben van srácok!

kawasaki baleset
hu baszod...........
SOS eladó egy ÚJ, sötétkék színű, integrált indexes hátsó lámpa ZX-6R 2005-2006, ZX-10R 2006-2007, Z750S típusokra. Ár alku nélkül 12 e Ft.
tuja
felhőszakadásban,slicken.lámpák nélkül,sötét plexiben.M3..hazaértünk mi is
jó éjt
Remélem én is.
Jó8 mindenkinek
akkor lassan mindenki hazaért
Nem irigyellek...
De legalább hazaértél!
Hazaértem

De kb a Kislabujjambol is vizet lehet csavarni
a Perec egy igazi időzített bomba
Arra kell figyelni, hogy miközben előzöd, ne legyél külső íven!
Mujával mi is hazaértünk,s rá kb. 1percre elkezdett szakadni az eső.
Sajnáltam,h el kellett indulnunk a vége előtt:(
Perec, remélem,h nem fáj a karod, s hazafele nem estél újra
mert közel van az erőműhöz
Remélem mindenki hazaért egyben. Kawaest és az eső együtt jár, hazafele belenyaltam egy kicsit én is mint sokan mások.
LE A KALAPPAL A KAWASAKISOK ELŐTT, hogy kaptunk tőlük ajándékba ennyi pályamotorolást!
Jelentem Pakson már nem esik és az itteni shel benzínkúton erősebben fúj a kézszárító is
Igen, azt megtaláltam, de inkább megnézem előbb, ahogy valaki megcsinálja, mint én bénázással elbasszam. Úgyis terveztem ma szervizbe menni, mert végre megérkezett az olajam, aztán egyben már ez is mehetett volna.

Hát ez a nap, vazze...
A terv az volt, hogy reggel elmegyek az olajért, azon frissibe kicseréltetem, majd megfeszíttetem a láncot, majd délután Lime Party. Persze, terv. Csakhát ez az egész csírájában elbaszódott, amikor szóltak, hogy az olaj ma csak Szentendrén átvehető, én meg átterveztem a napot délutánra; aztán hülye voltam (miért az alsó rakparton indultam el a pénteki dugóban, miért?!), béna (miért zabáltam teli magam indulás előtt?), szerencsétlen (útban Szentendrére láttam pár szervizt, gondoltam ott gyorsabban elintézem -- lófaszt -- elsőnél megszűnt a szerviz, csak a tábla maradt kinn; utána negyed óra gyaloglás teljes szerkóban, mire meglett a "közelben" lévő következő, ami ahány embert kérdeztem, annyi választ adtak; aztán kiderül, hogy náluk nincs szűrő; vissza első helyen van húszféle szűrő, csak az nem ami nekem kell; következő helyen biztos lesz, adták a tippet, csak az addigra pont bezárt ); de legfőképp még mindig beteg voltam, az első óra után egyszerűen elhagyott az erőm, szédelegtem, émelyegtem . Agyam eldobom, pont ezért nem csináltam semmit és pihentem tegnap és tegnapelőtt, hogy mára már használható állapotban legyek. Úgyhogy szégyenszemre a sikertelen szűrővadászat után visszafordultam, és nem mentem a lájmpartira. Nem vagyok olyan tökös, mint CrazyJoe, aki olyan csigolyákkal még gyósul
Na mindegy, majd legközelebb. Lehet kicsit sok is lett volna másfél hét motorozás után egy ilyen gyors pálya, s inkább valami technikásabb pályán kéne még gyakorolnom, mint pl. Kakucs, de azt is csak még x ezer km tapasztalat után.