Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naja

Következőre utánfutóval jövök
előbb utóbb hazafox, ne izgulj
Oks

Csak érjek haza
ha lesz új gépem ragaszkodom majd hogy hozzá hogy menj vele
Jó a perecnek én se asnám oda :)
nem éppen... azért nem tudok sok embert aki ideadná...
kurva anyját ennek az esőnek...
Ne viccelj ez a legkevesebb
Már rájöttem

Most százhalombattán szárítom bezinkutas a budi kézszárítojával a ruhámat. De beszoptam
Nagyon jó volt Lime party!
Még egyszer köszönöm roleeka-nak hogy kölcsönadta nekem a motorját. Szép gesztus volt. Tartozom neked, írd fel
Azt ne nagyon várd.
Faszom az eaőbe
Most itt dekkolok az m0-án tökig vizesen és várom a vihar végét. De azért a lime party jovolt Perec egy túlélő
perec kemény gyerek, túléli ( amugy gyúrni is szokott)
Egy kawa est nem maradhat el eső és perec bukása nélkül!
Szegeny perec
Ja az 5-ös bukta a licencesben volt nem a Lime partyn. Én ott nem mentem mert dögre kifáradtam.
Meggyüttem. 03,5. Próbálkoztam minden félével. Volt egy baszott nagy 5-ös bukta az uszodában. A Lime partyról 6-kor eljöttem a gyanúsan szaporodó felhők miatt. Azért Perec még gyorsan elesett a kedvemért. Nincs baja.
Vedd elő a szerszámkészletet az ülés alól... benne van .
Ja, hát úgy könnyű, hol abban az izgalom és kihívás

Erről a vicc jut eszembe:
állatorvos megbetegszik és elmegy a háziorvoshoz
- Mi a panasza?
- Ja, hát így könnyű, válaszol szarkasztikusan az állatorvos
- Nővérke, akkor írjon fel neki találomra valami drága és ismeretlen nevű gyógyszert, aztán ha egy hét múlvára nem gyógyul meg, akkor elaltatjuk

Töltök majd fel, csak még a motor is új, és én is nemrég költöztem, fényképező sincs nálam, telóval meg valami bitangpusztulatosan fostos képek vannak
azért adatlapi képek alapján könnyebb lenne...
Akkor lehet ott összefutunk
Ma érkezett meg az olajom, most ebéd után fogok menni érte, aztán az esik útba, kérek egy beöntést. Láncot is ma néztem, hogy múlt heti túra után kicsit lelazult, pedig fújtam jóféle fehér sprével (nem, nem szúnyogírtóval) -- amíg még ennyire zöldfülű ( bocs) vagyok, meg nyomatékkulcsom sincs hozzá, ott feszíttetném meg.
Könnyen felismertek, Campos 2001 zöld ZX6R-e, plusz egy kétméteres, piszkafa-vékony srác fehér-fekete bőrruciban
Abba biztos lehetsz Hogy kap a szeme alá