Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nehogy hozzányúlj a gépedhez freon kolega!Főleg ne feketére!Ennél már a csajos matrica is jobb ötletnek tűnt!
hát...nem vót eccerű a vaker...0 km pályaelőzménnyel ,reggeli szabadedzésen víz volt..fel is raktam a jó kopott vizesgumit..és kurvára el kezdtem élvezni avízet..egyszerűen annyira hogy máson már nem is szeretnék eztán menni...szóval verseny előtt mentem konkrét 12 kört pályaismeretileg..
aztán időmérön a 4 helyre kvalifikáltam 2.28-al vízen..
és versenyen is a 4.helyre jöttem 2.17 es idővel...ami nem valami fényes,de abban a tekintetben hogy kb annyit tanultam meg a pályából hogy balos vagy jobbos kanyar jön...elégedett vagyok.
Rajtom igen jól sikerült,az első kanyart elsőként értem el,de mivel fo
stos volt még a kanyarsebesség-igy kb 3 an körbe is motoroztak...majd próbáltam tartani az első 3-mal a lépést,de hát annyi közöm volt hozzájuk mint kurvának a jámbor élethez-igy megkaptam az elsőktől a körönkénti 5 mp.t.szóval végigmotoroztam egyedül a versenyt,értékes 13 pontot zsákolva majd a Hring,,,azzal már legalább kezet nyujtottunk egymásnak..
no para Haver, csak szeretek felkészülni a legrosszabbra, akkor nem szokott megtörténi :) képet lásd lejjebb :))) vakhangya :))) na, mit intéztél tegnap, inkább arról mesélj!
jóvammá...benekapj. és most milyen dizájnt álmodtál ?
nem, de még mindig jobb, ha nem az airbrusholt idom törik... nekem ez utcai motor, közlekedési eszköz is... mérlegelni kell! a többit tudom gyorsan pótólni... én mindenre felkészülök, mert sokat zakóztam az évek alatt... mindig benne van, fôleg ha sietsz... és nem csak te baszhatod el, a technika vagy más hülyesége is lehet...
és ha bukta van akkor szerinted csak a kabát sérül?minek kell készülni a buktára?akkor tuti megjön....én egy percet nem gondolok rá..
te nagyon maki, szerinted minek a másik idomszett? a festett gyári idomért kár lenne.... így nem merem kenni neki, de a kínai kabátot leszarom :)
szeretm ez előre számításod valld be hogy szeretsz matricákat ragasztani...költséghatékony pályagunya... ehhez nem ártana néha felmenni a pályára is...
abban biztos vagyok! a baj csak annyi, hogy ez egy "költséghatékony pályagúnya lenne", azzal a célzattal, hogy az emberek ne szürke kent idommal körözzenek, hanem vigyék el hozzád a gépeiket és emészthetô áron hozzák normális formába...
ráadásul ha meg van a vektoros minta, akkor könnyen pótólható, ha nem adná ki valami a ringen :)
Látok benne fantáziát... de ragaszkodsz a matricához? Inkább fújnám... hidd el szebb lesz...
ez lenne a végleges... sima gunmetal szürke alap és piros matrica. a minta vektorosan megvan...
Janou motorjáról semmi hír?

Ezt szemétség nélkül írom: Janou nálam maradt az indexed, ha kell emlékbe, vagy ilyesmi, akkor szívesen eljuttatom hozzád... nem sértésként írom tényleg!
jövő hétre összeáll a projekt, úgyhogy számíthatsz rám. Most még egy farokidomot kell szereznem a motorhoz, de az is meglesz hamarosan. vagy ha van elfekvőben K8-K9 GSX-R600/750 farokidomod, akkor már indulok is. A terv is megvan, viszont a matricával is lesz szopás :) mindjárt dobok fel egy képet...
szeva freon bácsi!

Hogy vállaljak melókat? Randizunk?
lehet, van itthon hozzá gyári lábtartóm... megnézem a pinyóban...
Kösz az infókat! Vasárnap megyek pestre aztán sztem beugrok meglesem
ha tényleg csak ennyi baja van, akkor jó vétel lehet. 24 ezer kilcsi az semmi.... ráadásul ha valaki ügyes, akkor minimum 40-et, jó esetben 90-et lecigánykodik belőle :)
Kellene nekem mondanod egy napot jövő héten, mert gebasz van...
ddt mentes..meg sok másoktól mentes de ott volt Chivas és Fütyülős barátunk....megöltük Nógrádi Csabival mint a szart
nos Uraim... milyen volt a verseny?
Eldőléssel, törött lábtartóval, szerintem nem igazán áron aluli darab.
Kérhetnél még képeket, hogy jobban ránézzünk.
Ill. én kistarcsai vagyok, ha áthozza(kb20km), megnézem neked szivesen.
Egy kérdés! Ismeri vki ezt a gépet? Esetleg vmi infó róla?
636
Szevasztok cumpikáim!

Ki ismeri a SonyEricsson vivas-t?
abból, amit leírtál, szerintem a pumpa levegôsödik fel valahol... pedig nem a pumpa szokott tré lenni a motorjainkon. Fogd fel úgy a dolgot, hogy max. 40-ezerbôl olyan bitang féked lesz, mint az állat. Amúgy az autók és a motorok nem szólnak másról, mint a zsebbenyúlásról és a mûszaki hibákról – persze, a jó dolgok mellett... ez van...
És ha jöhet a pumpa, és az is +van, akkor mi a végállomás : LESZ VIGASZ ?
Utána jöhetnek a nyergek stb, stb, stb...... ?
Legyen mos'má' ennek vége 1x & mindenkorra........
Csak tudnám a NISSZIN vagy a TOKIKÓ ajándékozott + a selejtjeivel ?