Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vághatod nyugodtan 1 es flexkoronggal..de nem biztos hogy karbon ez ,,inkább karbonmintás alunak nézem...de a belét is át kell vágni megfelelő hosszuságura szétbontás után..
ha a kipuffból le szeretnék vágni, és ilyen carbonos téma az nem para? szal nem fog kiszálasodni a vágásra stb..?
ezapofa appám
Ez az időmérőn volt.
a 3.
ha Te mondod...
A 3-ik 2:27-es kört ment és -1Lap. A második 2:11. 3-ik lettem volna.
igy legalább Dracula kupához jutott..3.hely?szerintem a 2. is..a 3.helyezett az 1000ből mögöttem jött be..kb egy perccel vagy valami ilyesmi..de ez a Pring....sokkal jobb mint H..csak itt nincs elkottázási lehetőség..vagyis van csak sok pénzé
Csak is.
kawa?
Év végén. Van többféle opció. Pár helyen bevennék bizományiba, de még az is lehet, hogy beszámoltatom egy másikba.
Erről beszélek. Az nekem a pringen nem elég. Abból az útból nekem 3 Hringes pályanap kijön, vagy két roadride-os verseny. Ha lemegyek a pringre akkor szeretnék motorozni is. Egyébként meg vettem volna 50e Ft-ért egy 3-ik helyet. 2:19-et mentem elsőre most 2:12 volt a minimum cél. Ahogy néztem az időket a 3-ik hely biztos meg lett volna. De nem izgat. Sajnálom, hogy ilyen kevesen voltatok.
szabadedzést ja..de a verseny száraz volt
mikor akarod eladni?
Asszem eladáskor én is visszarakom rá a gyári idomot.
Pring nem=Hring. Oda nem megyek le úgy, hogy mindegy csak mehessek. A szabdedzést elmosta az eső. Hazafelé fossááztam volna. Ez nekem nem ér meg ennyi pénzt. Már össze volt pakolva a cucc. Csüt. 11-kor döntöttem el, hogy nem megyek. Ennyi.
jogos én fogalmaztam el magam.
szóval nem ilyen...
te mé nem gyütté
Miért nem?
ez nem pályamotor
hát a világ erről szól...mindenkinek van véleménye másokról...és ez igy van rendjén...senkit sem szeret mindenki...mondjuk én legalább megadtam a lehetőséget és odamentem Luckyhoz,nem arcoskodtam,haverok meg mindenkinek jönnek mennek.Akárki is vagy-Téged sem szeret mindenki ebben biztos vagyok-ám a Te hozzászólásod legalább korrekt és nem kerülgetős...
Srácok! Nem akarlak elkeseríteni titeket de az ismerőseim nagyrésze utál mindhármótokat. Ha az Ancsyék szóba kerülnek a legtöbben csak legyintenek. Tibee állandó fenyegetőzése kifejezetten nevetséges főleg, hogy törpe is. Crazy gondolom észrevette, hogyan fogynak a haverok ahogy mindenkit átver, hazudozik, arcoskodik. Lassan csak azok állnak szóba vele akiknek nincs különösebb közük hozzá. Akit a Luckyzoli (aki egy hót jóindulatú figura)meg akar verni az csak rossz ember lehet.
Szóval nézzetek mindhárman mélyen magatokba. Bár már tudok féltucat emberről aki szétröhögi az agyát azon, hogy a három főgonosz egymást osztja. Nekik csinálhatjátok a fesztivált.
a kétcsavaros emberke küldje már el ujra a címét mélben mert nem találom..
ja...fülelek a boxnál taktikát
Jó tudni, hogy "Irénkéből" van több is ... Mi Crazy?! Nem értem, hogy mit élveznek emberek azon, ha beleszólhatnak mások életébe, ráadásul úgy, hogy semmi közük hozzá?!