Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vamzer köcsög is a crazyJoe
Bazmeg te itt lógsz órákat hogy mikor irok és válaszolhass
csöves ..az igaz ,,nagy csöves vagyok..attól hogy nem vagyok tele mint a déli busz,még elég sokan segítenek önzetlenül-talán mert én is így tettem
Pénzeddel még nem váltasz meg dolgokat.
na ..ha valami bajod van akkor arra van a kurva nagy szád, hogy elmondd,szokj le a gépelésről és legyen gerinced szemtől szemben beszélni-bár hozzáteszem nem igénylem tőled ezt.peace és ende.
Te vagy a leggyengébb láncszem....... viszlát Crazy-Rézy a többit a ringen!
Crazy köszönöm a szép szavakat, de ettől még a negativ reklám is reklám, bár a boxokban inkább hozzánk jöttek mint hozzátok, mert nem Engem utálnak minden fórumon hanem téged. Te ahol mi voltunk mindig ott voltál és hallgatoztál vigyorogtál hátha leesik valami maradék Neked. Rajtam kivűl van pár ember aki szivesen lerendezne, tudod kikre gondolok. Te egy kis csőves köcsög vagy aki más tollával ékeskedik vagy szeretne ékeskedni, motor és becsület nélkül.
jajj,ne haragudj nem igy értettem....másképp mondom..
...a fasszopó sunyiságból amit képviselsz igen elég,szóltam már multkor hogy ne találj meg.2 napig egymás mellett voltunk most,,,mégsem kérdeztél semmit személyesen ha már annyira érdekel és annyira feltűnt.inkább itt netharcoskodsz,de rossz helyen evezel szarkeveréseddel.Fel kellene tűnni,hogy 30 boxból 29 ben utálnak- /de csak mert egyben Ti vagytok/-az állandó szarkeverésed és problémázásod-mindenkivel összeveszésed miatt és a mindenki háta mögötti szarkeverésed miatt,mint amit most is próbálsz elkövetni.Csak mindenki inkább belemosolyog az arcodba arcotokba minthogy megmondja a véleményét.Hát ezért írtam azt amit.Összevesztetek Ti már 287 emberrel a pályán,és számtalanszor szem és fültanúja voltam olyan nyalásnak akit előtte szidtatok mint a bokrot.No ezért nem jöttél oda 2 napig ,ha már feltűnt valami ,mert inkább itt harcoskodsz áskálódásoddal.Igazából nem haragszom mert nincs miért inkább sajnállak ,hogy egész nap együtt kell lennetek saját magatokkal.
Valamint Tibor:nem az én apukám hívott fel téged családi problémák miatt,ha jól emlékszem,ugyhogy gondolkodj mielőtt beszélsz Szájbabaszkodásból pedig kinőttem már,de ha igényed van rá...
de szerintem felesleges a köröket futni..kint nem beszélünk,oszt itt sem kell hozzám szólni..szóval szerintem itt fejezzük be eme eszmecserét.
Akkor ilyet már nem fogunk látni?
össze kéne beszélni egy időpontot! meg jó időt rendelni!
Miko,miko,miko,miko,miko....
Jövünk ez jól hangzik!
Crazy Te egy akkora fasszopó vagy, hogy ilyet még szerintem kevesen láttak, valaki megkérdezi tőled hogy mi a helyzet mivel nem beszéltek minden nap honnan kéne tudnia mi van veletek. A másik hogy egy ilyen beszolás után a pofádat fogom teliverni te köcsög.
Amikor ismeretlenül az 50 ezret kérted tőlem akkor nem voltál ilyen bunkó IQ-talan állat. Akkor tudtál szépen beszélni. Ezért nézlek le és arra se méltatlak hogy köszönjek neked. Huzd meg magad mert nem lesz jo vége. ezzel befejeztem. Erre már nem irok vissza mindenki vonja le a megfelelő konzekvenciát.
bocs,csak feltűnt,hogy nem a családdal vagy mostanában...És a te jó kurvaanyádat!Azért hogy jössz te ehhez ember?Ilyet írni
még szerencse hogy kiszámítható a reakciód.mi a jo kurvaanyád közöd van hozzá?
mijafaszomat toporzékoltok itt bazmeg?
csá csoki
na ezt megbeszéljük még! Remélem nem csak két ember akar jönni!
max ha nem ringezés lesz akkor egy közös ausztria szerpentinezés aztán este belecsapunk a jóba

délután jelentkezem viszlát jó éjt!
asszonyokat? meg isszák előlünk a sört
jóvan csináljunk 1 ilyet
asszonyokra gondoltam!

amíg mi nyeljük a sört meg zabálunk és a motorozásról beszélünk tudjanak ők is storizgatni vmiről

persze jöhet aki akar! motorokat bebasszuk otthon a garázsba kint a telkünkön meg akár sátorozni is lehet!
még az hogy vigyünk sört az beleférne.....de nőt?
muja ennek nem fog örülni
fent a képetek! szedd le!
vmikor jöhettek pringre aztán motorozhatunk itt is! meghívlak bennetek egy kerti partyra! bogrács, pia! nő is lesz ha hoztok!
már megint kislányoskodsz
közös képet nem küldöm el! nekem gáz fejem van rajt!
igen igen!
így már tuti hogy nem!
kép is elment!

kell törött vas mögött zoli meg Te?
azért azt csak csak nem