Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az tuti...nem lenne mindennapi ha csak az első guma kopna
ennyi.sose vettem le a refit...amíg volt lámpám persze
Na ez nekem is uj Amugy meg faszomat. Siman refivel megyek hgy vegyenek eszre
bocy-g azért durva lenne ha elmennék csapatni és csak elsőkeréken nyomnám nem .Elképzeltem ,hogy hogy néznének az emberek , .
Jobbra balra tudom állítani csak fel-le nem akkor eszerint a lámpa oldalidom felöli oldalán is kell lennie valamiféle tekerentyünek vagy csavaros megoldásnak oké megnézem holnap az lesz az első.
Köszi crazy .
első fék
kiszeded 4 es imbuszkulccsak a kis fényes csavarokat amik tartják a fekete felső kisidomot az oldalidomon a kormánycsutkák alatt és a lámpa hátulján fogsz találni tekerhető menetes fekete anyákat.na azzal kell beállítani a magasságot.
Okesz crazy papa , .

És amúgy hogyan kivitelezhető .
stoppizással
Jaja , .

Amúgy Colos meg tudod nekem mondani,hogy hogy a picsába tudom lefelé buktatni a lámpát ,mert bazira felfelé hord aztán azt hiszik,hogy refizek.
Aterzem annyi kulonbseggel hogy nekem ez a 7 esti muszak es holnap 14.00tol megint melo De legalabb dol azseton amit a motorra kolthetek
Ne is mond 6 éjjel egy más után ma reggel fejeztem be holnaptól meg 6 du bassza meg .
Semmi extra melo bazzeg melo
Csak jo kedvem van hogy vasarnap hajnali 1-ig dolgozhatok motorozas helyett...
Na csövi csajok.....................illetve skacok mi a szitúúúúúúúúúúúú .
mosolytabletta volt a vacsi vagy mi apöcs bajod van?
Na az tuti. De ahhoz nekem kell ful idom, meg duplabubis plekó, hogy megtudjam ülni.
260 nál már nem érezni ezeket
Vagy ahol nincs kátyú, ott meg már foldozva van és minden hol kitülemkedés van az úton. Az sem jobb.
nem is neked való az
10km-ből 4km-en olyan az út, hogy nem lehet kikerülni, max átrántod másikba. És nem stuntolok. Nem akarom inkább szétzúzni még jobban a motort, letettem a stunt tervekről.
néha tényleg nem értem hogy miről beszélsz....te nem szoktad kikerülni a kátyúkat vagy azon gyakorolod a stuntot?
Ja és azt még nem is mondtam, hogy a legtöbb, legdurvább kátyúknál szinte rettegtem, hogy melyik veri telibe a kereket és szitál be tőle a kormány. De foshoki érzés.