Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehuznám embert 5 csillióra bazmeg-ha engem igy összetörne..
erre is ráfogok kérdezni nyugi... Hogy hogyan győzödött meg arról hogy jármúve előzősét más jármű nem kezdte meg ha ott voltam mellette. KRESZ 31§
szerintem ez nem annyira jo és nem ezt kell firtatni.mert ugye gondolom nem 50 nel kanyarodott.amugy meg szerintem tök mind1 hogy lehetett e előzni a kereszteződésben vagy sem mert a kanyarodónak kell meggyőződnie a mögöttes forgalomról.ha pedig nem volt tiltva az előzés-szaggatott vonal volt -akkor meg egyáltalán nincs kérdés....
jájj de szétszedném az embert a bíróságon...
jah... ki ám... annyit akartam még mondani hogy majd behúzom a csőbe. a vallomása ellentmondásaira fogok rákérdezni...
pl. azt állította hogy a kereszteződés vonalában volt amikor észlelte a motor. én pedig rákérdezek hogy hogy csinálta hogy ezek szerint a fékútja csak 1/2 méter az észleléstől a kocsi megállásáig mert ugye azt tudjuk hogy az árkon mentem keresztül ami 1/2 méterre van az úttól. Hogyan sikerült kb 50 km/hról 0,5 m alatt megállni észleléssel... Kíváncsi leszek a válaszra
zsír.hosszúnak igérkezett a beszélgetés igy asszem kinyomtalak a gecibe.
felirat a plexire:
janounyócvanégycsillijó !te meg híjjáfel:nullahathúsz hathuszonnyóchatvanháromnegyvenhat
hábazmeg ilyen nő márpedig nincs....Muja:Ő tuti 3 pálcás volt
Jó kérdés végülis?
de ez volt a mission mára.
minek
Feladat teljesítve!
megkötöttem a motorra a biztosítást!Muja barátom mostmár semmi nem állíthat meg -a rendőr se....
ez így is van! de attól még szép vagyok!
Az az elemzés.
Pssszt ez titok.
na jó,de ők mondják magukra
A férfi az férfi,motorozik,sört iszik,s fingik,ja és mindig szétdobálja azokniját,és éhes
mér? megkivántad őket?
Dehogy szépek a melegek. Pont láttam nemrég debiben egy buzi párocskát és ocsmányak voltak. Inkább a villamosról is leszálltam és vártam egy másikat.
Gyúrj csak szorgalmasan és egyszer te is olyan szálkás izmos lehetsz mint én.
a nők szépek, meg a melegek te...
igaza van mi szépek vagyunk
Muja is mindig azt mondja,meg hogy jócsávó Nem ismeritek egymást vhonnan?
oda is megyek! alul látható a program
addig nézegetem magam a tükörbe és mondom! de szép VAGYOK!