Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nálam3 ból 5x
Na akkor nem lett olyan rossz úgy látom öröm és boddotság
Annyira nem akartam vísszíntesre nem akarom a kötözködést:P
Az az, erre gondolok. Most ez a cső a föld felé bámul.
Jaja össze vissza megy. Rángat, ugrik, fullad, leáll, és harmadik fokozattól följebb nem tudtam kapcsolni. De onnan is inkább lejjebb kellett váltanom, hogy haza tudjak jönni.
talán így:
na nem ment el a kép
Ha amit bekarikáztam az hiányzik akkor az baj mert az kell a Vacum előállításához, ebből arra követekeztetek hogy nem megy egyenletesen a gép? vagy tévedek?
nekem is ilyen a hátulja csak még hozzá a rendszám majdnem vízszintes
Elől a 2 fekete dobozra csatlakozik egy fekete vékony cső, ami a karbik tetejénél csatlakozik be másik végén.
Légbevezetés? mire gondolsz pontosan?
Na ez szét lett szedve rendesen. Már csak abban bízom, hogy valóban a légbevezetés hiánya okozza a gebaszt.
Csak a karbi pucoláshoz még annyit hozzá tennék hogy elég rafinált ha az ember nem szedi ripityára és nem pucolja ki rendesen sok bosszuságot okoz, egy párt szét szedtem a szervízbe, ha setleg kell tanács vagy segítség szólj bátran
Ma már nem. Majd holnap.
És elindítottad már a gépet?
Ahhoz meg kéne fejidom meg minden kurvaannya.

Na végül is kész vagyok ép próbakörön nem voltam. Karbik full tiszták, semmit nem kellett rajtuk takarítani. Gyertyák nincsenek szépen kiégve, egyhangúan kissé kormos mindegyik.
üdv.
Faszább mint volt.
kb.nekem is hasonlóan van elvágva...
Szevasztok
Ma elhatároztam hogy átalakítom a hátsó rendszám tartó részt
Erről rakok fel néhány képet, látható majd hogy milyen volt és milyen lett Kíváncsi vagyok szerintetek milyen lett, szerintem nem lett olyan gáz Ja meg pár tájkép
Próba!
Gyári cucc visszaszerelése. ez a megoldás
Hello
Erre mi is gyanakodtunk, de nem voltunk benne biztosak hogy ez a baj. És akkor most valahogy meg kell oldjam az egész ram air szerkezet felszerelését vagy az is elég ha gumicsövet rögzítem úgy, hogy érje a menetszél?
Hali!Külön nem adok el sajna semmit,mert egybe szeretném.a motor eladásra is csak a kényszer visz rá!
Mert most keltem nemrégen +szakad az eső
HI! szkráccs mivel átalakítottad száműzted a szívórendszer elejét ahol a megoldás kulcsa van.A karbisort már én is szedtem le de nem emlékszem hány csavar fogja simán szétjött!
nyisd ki a szemed és láss