Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ez ki a faszt érdekel?
Bazdmeg CR mit hagyott ki
Okesz Colos azonnal írom majd,hogy milyen .
Ő így szereti.
Azért fékezéskor jelentkezik, mert teljesen rátámaszkodik a motor.
Ha lassan mész akkor is csinálja, csak még nem veszed észre. Próbáld ki, hogy felgyorsítasz, és egyenletesen húzod a féket a remegést érezni fogod ahogy lassul a rezgés és mit tudom én 40nél? észre sem lehet már venni. Pontosan ilyen volt nekem is.És ezért is jelent meg hirtelen a dolog. Ha kopó alkatrészek mentek volna tönkre a hiba fokozatosan alakult volna ki, és nem csettintésre.
Estet neked is 0-1
gumicsere......kétszer csinálod egymás után és ugy már jó?ugyanazt vetted fel csak kifordítva......szegény asszonypajti
Álló helyzetben ha megrángatod a kereket, de úgy jó izomból, kotyog, vagy nem? Nekem volt szálszakadásos gumim, és ugyan az volt a jelenség mint neked. Gumicsere után jó is lett.
jövő 7en viszem műszakira a kawát.
azt mondták eszembe ne jusson a gyári dobot visszatenni
kormánycsapágy kuka....vagy még csak laza de akkor már kuka
jó estét.
hajrá Madrid
Ha odaig jutnal hogy rakatsz bele szivesen varom majd a tapsztalatokat.
Muja! A gumim még tuti jó!Legalább 4mm-es prof mélységgel rendelkezik! A szálszakadás előfordulhat,de akkor ez fékezés nélkül is rázna!
Akkor nem szóltam KawaDeni .
Colos igazából nem nagyon olvastam utána én úgy tudom,hogy a rendőr nem foglalkozik vele csak az autókban lévőkkel. Amúgy ismerősömnek a faterja beköti szakszerűen nekem ez a foglalkozása( autó villamosságis ).
féknyergek a télen lettek kitisztítva! Minden egyes dugattyú külön-külön!Ráadásként még fékolajat is cseréltem egyszerre a féknyeregtisztítással!
Féknyergekben a dugattyúkat nézd meg lehet,hogy tele van dzsuvával vagy a telóban az oli lehet szar már legalább is sztem. De majd a profik fontosan megmondják és ha hülyeséget írtam akkor bocs .
Olvastal mar valami okossagot a hogyan lehet xenont belerakni a gepbe? Esetleg yardok basztathatnak erte?
Gumid lehet szálszakadt, lehet csak újra kell centírozni, lehet egyszerűen el van kopva. Nekem a gumicsere oldotta meg az ilyen problémám.
a jelenséget ahhoz tudnám hasonlítani amikor fog is meg nem is a fék csak ez nagyon felgyorsítva!
Sziasztok Srácok,Szép estét!

Egy kis segítségre lenne szükségem!
A problémám a következő! Kis sebességnél nagyon elenyésző nagy sebességnél sem vészes,de fékezés közben az első futóművem erősen ráz!Kisebb sebességnél 50-100ig enyhébben de 100 felett belefékezve előre-hátra remeg az első futómű!Mi lehet a gond?
Ja, a mai napig ez nem jelentkezett,ráadásul sérülés sem érte a kereket!
Csak már zavar ,hogy a parasztok refiznek én meg vissza villantok hogy lássa nem refi így jártam a kamionnal is eltudjátok képzelni,hogy mennyi lámpa volt rajta bazi sok erre mit csinál felkúrja az összes lámpát ami xenon azt hittem rám olvad a motor meg kellett állnom megnézni ,hogy hol olvadt meg a motor bakker de hál istennek túléltük , .

Amúgy én is akarok bele xenont és hát azért ,mert rendes vagyok lejebb akarom állítani egy kicsit.