Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Crazy szeva tobbiek. Ezt en fenykepeztem le mert ez az en motoromon van jelen pillanatban Holnap csinalok par kozelebbi kepet ha abbol jobban kilehet venni. Ja es ar eleve ez az 525-os lanc volt rajta.
ahogy érzed....egy jo beállítás nem hoz 8-9 lóerőt csak optimalizálja a keverékmennyiséget és az időket....és még az aratától sem lesz 9 lóerő pluszod...viszont egy pályára illesztett áttétellel lesz kigyorsításonként mondjuk 0.5 sec előnyöd ......Hring 8 kigyorsításból áll....ez mondjuk 4 mp!.....ezt nem orvosolod aratával sem...de ne sértődj meg..én csak a tapasztalataimat osztom meg amiket befektetett 100.000-ek után éltem meg..
Nekem olyan szar nem kell.A kondigolyó gyűjti az ilyen szarokat(sárga lánc ). Nekem felröppen az arata titán félrendszer, meg az irídiumos gyertya, meg egy sportlégszűrő. Eltolom összehangoltatom a rendszert és van plusz 8-9hp-m.
Nem kell másik áttétel. Majd... Még nem.
én nem tudtamszétszaggatni egy 520 as láncot sem...pedig volt fenn rk is gyári is d.i.d. is.....a gyári láncot 26000 nél cseréltem le....pedig kerekeztem vele egyet kettőt.
látom még mindíg nem érted.....nem is próbálom meg elmagyarázni....
A mi szintünkön mindegy, hogy a motorral együtt 276kg, vagy276,2.
Akkor már inkább tartós legyen.
gyári áttétellel veszíted a legtöbbet...akkor mi lesz a motoron az okosság ?teljesítménynövelő sportcsík vagy mi a faszom?
jó hülye vagy....az a 20 dk a rugózatlan tömeg....20 deka minuszokért több száz ezreket fizetnek ki Marchesini kerekekért...má bocs

Faszomatnincsenmákedvem eleget rohangáltam mostanában.
Azé kössz!
Holnap?

Mintha számítana az a 20dkg.
Következőnek én vagy a gyári enuma vagy 525-ös rk-t veszek.
Az áttételen nem szarozok.
kb 1 nap max fél
és nehezebb
525 tartósabb.
öhmöhm...
Tudom
Csak a fasz sem akar rá várni....
Egyenlőre ez marad, jövő télen mahat a szinter, a felnikre is.
Colos...megkérnélek valamire...lemérnéd nekem az elsőteló átmérőjét?
és felesleges az 525 ös lánc...nem tépi ez szét az 520 ast sem ha rendesen karban van tartva
sajnos ebből a szögből megállapíthatatlan.oldalról kell nézni a fogak iveltségét.gondolom nem véletlenül fényképezték igy.én nem vennék használt láncot lánckereket meg pláne.
szinterezés buzikám szinterezés lesz vagy 6 ft és hibátlan.a színválasztéktól meg beszarsz.kő cím?nem a gecím csak lakcím.
megnézném azokat-monnyuk nem én hanem valaki aki ért is hozzá- a karbikat belülről lehet hogy valami kosz szir szar fellazult oszt tömít ahol nemkéne....pl
amúgy nekem is csinált valami hasonlót... fulladozott amikor először beindítottam tavasszal. kb csinálta ezt 5 kmig és helyrejött
akkor kérdezz rá Crazy papára mi a baj Én is azt teszem mindig
Igen, teljes mértékben.
baleset előtt még jó volt?
Ha fullad akkor esélyes hogy karbi, de akkor üresben is fulladnia kéne.