Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

26788-ra senki nem tudja a megoldást? Vagy mindenki távol a géptől?
te ménem húúúzogatod a gázt?
reggelt
Meg a lábtartó!
Cső mindenkinek! Crazy ment mail!

Amúgy erről a Zx6-osról eladsz valamit külön is? Az a plexi nagyon tetszik!
Pályára nehogy újat vegyél. Akkor saját magadat baszod át.
Azért attól a pályára alakítástól nem dobok egy hátast. Persze lehet rosszul látok de mint ha gyári kipu lenne rajta. Egy használt öhlins rugóstag 100-150-ből kijön, az eleje átszelepelése se egy horror összeg (és ellenőrizd le ha tudod). Itt inkább úgy tűnik, hogy nem volt pénze a gyári idomokra meg lámpára. Meg kell nézni.
Tiédet tudom, hogy nem volt!

Már azon vagyok újat veszek! Mindenki csak átbassza a másikat! Na mentem este Re!
Ezek az egy oldalról fényképezett motorok mindig gyanúsak.
Ha év végéig nem jutsz düllőre megkapod az enyimét 1,2-ért. Pályán soha nem volt. Eskü.
És valóban. Látszik túl korán van még mert nem figyelek eléggé.
Napot uraim.
Kis segítség kellene. Karbisor leszedve, de a karbi alját nem tudjuk levenni, miután a 3 rögzítő csavart kicsavarjuk, mozog a kis aljzat, de valami még oda fogja és nem jön le. Mi foghatja még oda?
Az Tibi hogy carbon a vázon, hátúl a pálya idom ott figyel! Plusz gyárit is törte!
Mi ebben a hihetetlen? Más kérdés, hogy KP 1,4-ért vinném ha nem lenne ilyenem és persze jó lenne. 1,5 milla hitel az nem játszik.
Maradjunk annyiba, hogy a jövő héten leugrok megnézni! Minden jó és tuti akkor megbeszéljük! Ha nem hát akkor majd más elviszi!
Akkor legyen az ára 1300000ft Igy már gondolom nem gyanús?
Mit akartak cserélni?
Kicsit jobban belegondolva gyanús az egész! Valaki elesik vele amin az idomok sérülnek! de pályára megcsináltatja sokkal több pénzből! futómű más lábtartó idom meg egyéb apróság még! plusz a javítás költségei és még forgalomba is van! és 930.000?
Váznak mi baja van? vagy mi volt?
Mindenki cserélni akar!
Tudom ezt beszéltük! Másik srác nem ment érte?!
Szia! Van nálunk egy Magyar! 1 gazdás 2980km! Pályán még nem volt!Gazdi közben meggondolta magát! 930000ft
Nem tervezem a megvételét! csak érdeklődök! De köszi az infot azért!
Most el kell mennem,de ha esetleg lenne valami kérdésed írd le nyugodtam és délután válaszolok!Hali
igen tudom kié! most láttam pont délelőtt.A motort magát nem ismerem,de a MINIS-MOTORRAL vigyázni kell.Nagy játékosok!