Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja aszittem ropit hoztak a lányok
Itt fingok a szobádba és szopod a faszom!
hoool vagy mujaaaa?
te kis meleg?
hánysz?
mivan kömények? senki nem mer vissza írni?
tiszta buzik vagytok! vagy lezbik! nemtom! de egy biztos: MI SIKERESEN BEBASZTUNK és nem vagyunk höjjék! veletek ellentétben!
joe nem jött ő meg kimondottan meleg AUTÓS lett!
perec, muja ,sárkánylady
Nem, 3 fogja, azt ki is csavartam. Csak a belső fúvókán van egy kis gumigyűrű ami miatt kell egy kis erőhatás az aljzat levételéhez. Csak eleinte nem mertem erőltetni, mondom nehogy valamit szétbarmoljak.
a negyedik csavar...?

(a karbit szerintem vagy 2 vagy 4 csavar fogja, olyat hogy 3 csavar fogja meg nem lattam...)
létra
Janou.mél ment..vagyis menni fog mert most irom
jaja...mivel a gyári újra 240000et mondtak
így meg ha jól emléxem 25volt postával együtt
Bontóba találtad?
az.nem tud valaki valami zsíros szponzort?
én is most vettem újat mer szét volt repedve teljesen az egyik... én is hegesztettem ,nem is egyszer,de 1-200kili és megin szétment...jobban jársz ha keresel egyet

Nem tudom mit csináljak az enyém ahol összeérnek a csővek ott az egyik cső megvan repedve, azt mondták meglehetne csinálni de nincs garancia hogy sikerül mert ahozz telejesen szét kéne vagdosni, azt meg nem szeretném hogy egy össze takonyolt valami legyen
nem hinném
szerintetek az enyémmel megeggyező évjáratú ZX9-es leömlője paszol az enyémre?
azt mondod szar?
létra!
néztem a képet.elég jó állapotnak tűnik nincs szétbaszva..hogy mennyi lehet benne ... szerintem úgy-8000km -t futhatott,de ez sok minden függvénye/fújták e rendesen ,nem volt e feszes a lánc.../
én...de minek..
na...én ma is motoroltam mostmár lehetett egy kicsit élvezni is...na majd egy 7múlva
volt ma valaki expon? és ki megy holnap?
milyen korm.gátló van rajta?a kuplungdekli szinterezve lett?
nincs mit
Holnap találok rá megoldást, nem lesz gond. Köszi a segítséget.
Hát akkor meg van a probléma Már csak valahogy meg kéne oldani