Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üresben veszi jól a lapot akkor nincs baj. Terhelés alatt nem fasza valami. Néha iszonyatosan befullad, aztán egyet gondol és megugrik mint a barom. Aztán megint fullad majd megint rángat és húz össze vissza. Mikor hazaértem, áttaperomltam a leömlőket, a két szélső iszonyat forró volt, a középső kettő pedig csak meleg. Na majd holnap kiderül. Remélem sikerül valamit baszni neki, mert kúrvára motorozhatnékom van.
Meglan a.
Naon fasza, csak kell egy hosszabb csavar a tank tetejéhez, meg kibaszottul szar ez a magyar honvédségi fosbarnazöld konzolszín.
Ezt még tutira átnyomatom.
De egyébként passzentos és jónak tűnik.
A karbi meg a gyertyameg a kisfaszom nem úgy szarik be, hogy egyszer csak be a karod indítani és nem megy. Az ilyesmik menet közben állnak meg. Gyertya ki,indító, van szikra? Karbit tudod tisztítani szétszedés nélkül is valamennyire, csak a levegő leszívó torkot tömítsd el a kezeddel és húzz egy két gázt. Akkor a benzint szívja át a rendszeren. a gyrtyák újak, nem lehet bajuk.ix-esek.
Pont ma lestem meg én is! Hát mit ne mondjak nem szar!
Szia!
Megvan a gátló?
meg tudod csinálni,ne aggódj.ha nem vagybiztosmagadba akkor elő a telefonod és lépésröl lépésre fotózd le mi ,hogy állt főleg a bovdeneket hogyan vannak a pillangó szelepek tengejére fel rakva.
jó csillag csavarhúzó készlet szükségeltetik,akarbi sor gumi csöveken van felfogatva a beömlőkre.
majd szólsz ha meg akadtál de biztos lessz itt segítő.
fogj neki bátran sikerülni fog, ne foss!
ez így van.
a nőnek a konyhába a helye...
ezt kétlem.... én csak azt hallom, mindig, hogy a Perec Buzi
Nos Próbakör megvolt. 2 középső henger egy mese, hol megy hol nem megy. Ráhúzom a szivatót kis ideig jobb aztán szarabb. Namost vagy a gyertyák dzsuvásak vagy a karbiban dugulás van. Gyertya takarítást meg is tudom talán oldani, de a karbi takarítást nem tudom, még nem csináltam ilyet. Nagy művészet? Sajna lóvém nulla, nem tudom szerelőhöz elvinni, meg ha ezeket én is megtudnám csinálni akkor pláne nem vinném.
Megcsinálható itthon ez a mutatvány vagy hagyjam a picsába és ha lesz pénzem vigyem szerelőhöz?
Meg azt is mondta hogy othon ő a főnök!
Beszéltem az uraddal! Aszonta hogy szépvagyok és okos! És szombaton iszunk!
Ja amúgy a sisakom gyerek-sisak, úh azt mondja a Muja,h nem hiszi,h jó lenne...mindegy,ha megmarad a bringa,meglátjuk
buzi
mondom,h odaadnám,de mér későn szólsz?tegnap el tudtam volna hozni..
mára kell de mind1
megoldom.
most mennem kell
holnapra kell,nem?akkor meg szaridő lesz.
frankón ő sem tud senkitől sem kérni?nincs vmi robogós ismerős?
én odaadnám,de nem tuom,h mikor érek haza,s a sisakom is a Mujamuterjáéknál van elrakva.
ne a motorozással csajozzá, msotmár kigyúrtad magad, hódítsd meg azzal
sisak
brnnőő nincs!
biztos én vagyok a hülye,de milyen másik?brrrrr nő?
a másik kb 8 kor lesz
az a baj,h most dolgozom.
tehát én mire hazaérek, kb. 6 óra..
addigra meg gondolom kell a sisak.
nem?
na mivan sárkánykalady?
döncsed el mert sokfelé várnak
ja kérdőjel
most akarok menni!
mikor lesz nálad leghamarabb a sisak!
üzenem kapja be