Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haver....gyere el oktatásra.....kiokosítalak
kaptam ma innét egy kedves barátomtól egy "isten éltessen "üdvözletet..
köszbazmeg,neked is
Próféta szóljon belőled haver! ááá geci de mekkora volt spanom gyúrmám annyira felpörgött hogy valami iszonyat De most mi voltunk a cigányok mert kihívták a mentőket és mi hagytuk ott a 2 faszt!
1 hétig tejbegrízen fogsz élni
Crazy te mint orvos mit mondasz erre a fog dologra? Kicsikét mozog nem vészes de olyan érzékeny hogy egy kiflit nem tudok kettéharapni!
Haver még a buli előtt beszólt valami 2 fasznak éjfél körül.A buli végén már ültem és vártam hogy menjünk haza.Odalép a 2 srác és mind a ketten jól pofám basztak.De hogy miért engem azt a faszom se tudja.

A kidobó ott volt mögöttem a 2 ütés után ő húzott félre hogy jól vagyok -e meg hogy mi történt!

Utána kimentünk haverral utánuk futottunk és aki kezdte az egészet annak a fejének megmutattam hogy milyen a járda szegélye közelről! 3 foga előlről kitört utána még erősködött de a haverja még balhézni akart! Azt meg az én haverom aprította le! De olyan jó volt hogy a kidobók is hősként ünnepeltek hogy ledaráltam a faszt!
elég veszélyes vagy.. minden héten van valami
Csű! Le voltam merülve de iszonyat mekkora verekedés volt Megyek ma fogászhoz mert a felső fogamról letört egy kis darab az még nem is gáz de az alsó mozog!

Ma sem megyek már dolgozni
Szia 0,495l száranként
Sziasztok!
Egy kérdésem lenne hozzátok. Elsőtelószimeringeket szeretném lecserélni egy 99 es ZX-6 oson csak nem találom sehol sem, hogy mennyi olaj is kell bele teleszkoponként :S ha valaki tudna segítteni, annak nagyon örülnék! Válaszotokat előre is köszönöm!
hála az égnek
és gondolom ez is április elsejei tréfa... nincs ilyen szerencsénk...
nagyon vicces... április 1.
az éjjel lelopták a motoromról a gumikat
Mókuska boldog szülinapot így április elsején.
LSD?
kötsög ninyjások úszós ünnepeket,a begyűjtött csokitojglikat meg nyuszmuszokat majd postázzátok chipmunknak a megsemmisítőbe lépek más országhatárokon túlra,ringre nem mehetek,anyukám nem engedi majd ne ijedjetek meg,ha netán mégis adiooooos
te meg vigyél sok flakont! a felkínált alkoholt hozzad elfele!
itt vagyok
Én jó gyerek voltam világéletemben. Tartottam az 1 intő/év -et
Én a suli igazgatóját löktem le a fél emelet lépcsőjéről.
elvitte a mentő.
1 óra mulva kirúgtak mint macskát szarni....
Én is boxoltam és én is verekedtem a suliba, de nem rúgtak ki, mert mondtam a szarháziaknak, ha elpofázzák megkeresem őket. És még diplomám is lett

A sportnak sajnos nem emiatt lett vége hanem a szalagszakadás tett be neki
mi is lehet oda megyünk de az is lehet hogy deep
ha gáz van csörögj! jó?
jol tette fene a kurvaanyukat