Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy a slick,tessék mondani?
Üdvözlet minden Z fórumozónak. Az ősszel cseréltem lánckereket, előre 1 foggal kevesebbet, hátulra 1 foggal többet. A gyári lánc így maradhatott. Sokkal dinamikusabb lett a motor. A fordulatszám kb 150- el nőtt ugyan azon sebességnél. Igy jobban ki lehet forgatni a 6-t. Végre is többet megy, még ha leszámítom az óra csalását is. A 2 foggal nagyobb lett volna az igazi, de nem mertem kicserélni, mert féltem, hogy nem lesz elég a lánc, de elég lett volna.
knapetnek este küldök képet a gumikról. A gyári mintásban 5 mm van, a másik kicsit kevesebb, de az is szép kerek.
van valami elérhetőséged? email, telefon bármi?
sziasztok.

Ha véletlen kell vkinek van egy fölös hátsó gumim.
190/55 dunlop d209 gp. Tartaléknak vettem csak, sajna ugy állok anyagilag, hogy ami nem feltétlen kell azt eladom. Széle le van pályázva, közepe elég jó. 5000ért elvihető.
Mossejött

gun@citromail.hu hátha itt
Elküldtem. Múltkor is erre írtam neked, de két hét után visszajött, hogy nem sikerült kézbesíteni...
flairtime@citromail.hu
Email címed? Átküldöm a választ.
Email ment.
Milyen mely a vagas rajta?
Vegyük meg petya!
Az utcán mennyit bír? És mennyit kérsz érte?
Ha érdekel valakit debrecenben van eladó 190-es vágott slick 2 db.
seducertt@hotmail.com
Addigra lehet lesz jogsim is...
március11-15ig BNV....fasza lesz
Mikor van? Hol? meg ilyesmi... érdekel persze.
Jössz velem? Vagy megyünk többen? Vagy nem érdekel? Vagy izé...
Mi van vele?
Motorkiállítás?
Téli tároláson van, és ott van szerelő műhely is. Szerencsére nem bigicseke stílusban dolgozik a szerelő, abszolút jó szakember. Szerzek gumit ( bár nekem többen azt mondták, hogy felesleges a 190-es gumi... ), megveszem a lánckereket és be- illetve rászerelik nekem, már úgy hozom ki a tárolásból. Kényelmes vagyok. Gumicsere nélkül amúgy sem mehet a motor egy métert sem...
Elvileg már most is lehet

de jövő 7en már fix
jó is lenne 10 fokban már ki is jönnék egyet gurulni
Másfél hét múlva már lehet elvileg gurulgatni finoman?
Te csinálod meg otthon vagy szakemberre bízod?