Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Csucsu bácsi. Hogyan áll a dekorfestés a gépeden? Van valami köztes fotó a folyamatról?
Pontosan
HOgy hogy láttad mindkettőt? Eladó hűtőtakarót meg az asszonyt ?
Jhónapot
Hát igen. Egyébként nekem a hasidom nem nagyon tetszik, csak a hűtőtakaró. Az üléspúpra meg nincs szükségem, mert ott van helyette az asszony. Valahol a neten láttam mindkettőt, nem tudom mennyit szánsz rá.
Az 1000-es en ez a gyári! Most keresek üléspúpot meg alsó idomot, de sajna nehéz találni! Akinek van az érthető módon nem válik meg tőle! Több meg senkinek nincs!
hát itt is akad. szép a motorod, a hűtőtakarót te tetted rá, vagy gyári?
Sziasztok!
Mas nem akadt, csak egy kopashidas 180as hatsogumi amit ideeglenesen feltettem, de ne, hogy nez ki
Kormanysulyokat is esztergaltam fabol(csak abbol tudok en), hogy hogyan nez ki, aztan most viszem es elkeszittetem fembol
Ja es a Jawam amit a tegnap sikerult osszemocskoljak
Amikor elkezdik végre az embereink a Pannon szerelését, már egy kicsit több időm lesz. Most még mindíg az előkészítési fázis van, és még nem látom a kezdés idejét.
dehogyis, csak éppen neked sose nincsen időd másra sem, nemhogy nyelvet tanulni
Ne értsd félre, nem az ízlésedet kritizáltam, csak a saját véleményem írtam le. A kontraszt egyébként ha jól van összeállítva akkor nagyon szép. Lásd öltözködésben, lakberendezés, stb. De pl. a kevlár, megy mindenhez és a nagyon egyszínű dolgokat mindíg jó megtörni valamilyen színnel, hogy a szem ne fáradjon el a nagyon egyhangú színösszeállítástól. Nekem ezért lesz a hasidom kevlár színű, mert így a motor alsó része sötét tónusú, míg a felső rész zöld, de az ülések sötétek. Ráadásul az első sárvédő egy része és a hűtőtakaró oldala is kevlár lesz. Majd a Csabával csináltatok másolatot a sárvédőről és a hűtőtakaróról. Nem akarom a gyárit átfesteni. Már csak idő és kedv kell ahhoz, hogy elkezdjem a dekorfestést.
Köszönöm szépen. Az én ajánlatom, meg smafu.
Robis, nekem meg az nem adja, hogy a mocidat elviseled olyan kontrasztosan ahogy van. Nem basztattalak érte. Ízlések és pofonok...
dejooooo dejoooo lenneeeeeeeee
A legnagyobb probléma az, hogy nagyon nagy az illesztési hézag és a nagy hézag pl. nekem sohasem tetszett.
Nézd meg a régi Z üléspúpját. Na az profi.
Mindkettő nagyon gáz. Én egyiket sem raknám rá a gépre. De ez mindenkinek a személyes döntése. De én a helyedben nem zöldre fújatnám, hanem valamilyen kontrasztos színre, hogy a buta forma valamennyire javuljon.
Nincs is szebb mint egy dekoratív utas hátul
Legjobb erre sorozatok/filmek angolul angol felirattal HA gondolod akad itt pár
A karbon mintás fólia meg jó ötlet, de nekem jobban tetszik a gyári szín. Így néz ki a narancson, szerintem nagyon is megy a motor stílusához.
Szerintem nem szedem, tudtam mit veszek és miért. Nekem adja.
Nincs olyan nagy választék amúgy belőlük. Ez neked jobban teccik? Szerintem meg ez egy gané, ráadásul gyári áron adják a Gagyit.
Szeretnél nyelvleckét angolból? Adok, ha cserébe én is kapok nyelvleckét ..... németből.
Jóreggelt
itt volt két kollégánk, főnökök. az egyik román, a másik franszia a franszia nagyon aranyos bácsi volt, szuperül beszélt angolul, szakmailag a toppon, szóval tanulságos volt viszont rájöttem, hogy szinte mindent (99%) megértek, de nem mindig tudok kifejezni magam szóval lenne mit tanulni
a román pacák nem volt egy nyelvzseni rendesen fülelni kellett, mire bármelyikünk megértette.
azt hiszem valami olyan kábeltévé előfizetést kell szereznem, ahol sok az angol nyelvű csatorna
Szia Aranyom. Kipihented a megerőltető vacsorát? Mit ettél? Mit ünnepeltetek?
Hát nekem baromira nem tetszik az új üléspúp, mert tényleg olyan vele a gép, mint Quasimodo. Egyáltalán nem illik rá. Esetlegesnek, gagyinak tűnik. A régi Z üléspúpja profi megoldás, olyan mintha része lenne a gépnek. Ez egy szar. Szerintem szedd le. És nem a színkülönbség miatt, hanem mert nem néz ki jól. Én egyébként a helyedben nem zöldre festetném, hanem adnék neki mondjuk egy dekorfestést, vagy kevlár fóliával húzatnám be. Az mondjuk segítene ezen az esetlen formán.
Na ilyen lett...
A szín sajnos nem stimmel (2008-as Z 1000 ; Lime Green).
Majd teszek fel képet ha kész lesz az ujrafényezés.