Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor erről ejtsünk egy-két baráti szót.
Ha tetszik klónozni tudom,baráti áron!
Üvegszálas anyag,saját gyártmány!

Hát ez miféle szerzet?
Saját gyártmány?
Egy 4 hengeres gépnél azért ez nem annyira veszélyes, gondolom...
Norbi, debrecen környékén kit keressek én meg ezzel? Gyöngyösi -nem tudom ismered e- szerinted vágja a témát?
Jóestét
én is megjöttem meg kaptam egy üveg sört is hazafelé
az már pozitív kép van róla hogy milyen?
ja amúgy sziasztok
ez tényleg frankó
Apám, ez már tetszik. Mennyibe fáj egy ilyen cucc?
megúsztuk .
de legalább biztos jót vacsiztál én a sajátkezüleg készített káposztás cvekedlit toltam az arcba de remek volt
óóóó te kasztszanova
megvagyhadnagy .
hohóóó....ez nem Z 1000-res felirattal van .
Sziasztok!
Az én"púpom" így sikerült,holnap fényezem!
Ja az hozzá tartozik, hogy Szlovákiából tartottunk hazafelé Z ügynökkel, amikor megálltunk a bábolnai mekkinél. Sorba álltunk és akkor köszönt ránk Figu. Röhögve beszéltük aztán kajálás közben, hogy ha reggel megkérdezték volna, hogy kivel és hol fogunk találkozni, hát kizárt, hogy megmondtuk volna...
Jóestét. Nemrég összefutottunk Figu komával. Sajnos nem motorral volt. Ahogy mi sem... arra még kicsit várni kell...
Ha a henger egyik oldalán módosítasz (vagyis nyitottabb kipufogót teszel fel, így könnyebben áramlanak ki a gázok), az hatással van a feltöltésre is, tehát ott is változtatni kell, hogy optimális legyen a működés.
Egyhengeres 500-as nagyrobogón már láttam olyat, hogy a nyitott sportdob miatt megnövekedett az olajfogyasztás, szép lassan kiszipkázta az olaj nagy részét, és csapszeges lett. Érdemes figyelni egy-két dologra sportdobos gépeknél.

(herr csutka)
Biztosan faszántos lesz....
Egy jófajta dob nekem is felférne, de idén nem hiszem, hogy bele fog férni a keretbe.
Valaki világosítson már fel, hogy mit kell hangolni egy motoron, dobcsere után, pls. Meg, hogy ki-mennyire tartja ezt a dobhoz állítás dolgot fontosnak?
Március 6.án viszem csak, mert begyűrűzött hozzám is a válság, és kellett még egy kis pénzt gyűjtenem.
Cafe racer stílusú festést fog kapni, zöld-carbon variációban. És egy durva SC-Project kipuff-ot
bugspoiler elég jó árban...
Akkor Te is alakítgatsz majd rajta elég rendesen...
Én maradok egyenlőre a gyári zöldnél, nekem nagyon bejön ez a szín. 2 héten belül elvileg a felnik is készen lesznek...
Aztán majd ha megunnám kitalálok én is valamit vadítást...