Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs mit,bármikor épp javasolni akartam a keret cserét ok benézek majd holnap az optikába(ha el nem felejtem) és nézünk kircsi keretet
köszönöm a jó tanácsot
van szemüvegem, de úgy nézek ki benne, mint egy szigorú tanárnéni lehet, hogy kéne vennem egy mások keretet majd abban is adhatnál tanácsot
Majd meglátod,hogy egy jó kukkerbe úgy megnő a forgalmad mint a csoda nem győzik majd gyártani az autómatikákat a cégednél olyan normád lesz
képzelem de ne légy elkeseredve egy jó kukker csodákra képes ráadásul még optikai tuning is . én a kukkert javasolnám . a lencse sok embernek tönkre vágja a szaruhártyát aztán lehet menni kerato plastikára azaz szaruhártya átültetésre fúúú de tudományos vagyok szóval kukker...
tennap azért elég ciki volt, amikor nem tudtam a nyomi kis betűket elolvasni lehet, hogy tényleg meg kellene végre csináltatnom a szemüvegemet vagy beszerezni kontaktlencsét
dokikám, melyiket ajánlja?
én is téged nem is, igazad van még azt hinném beteg vagy . izéééé,hogyishívják..... .
én csak heccellek nem lehetek mindig bűbájos és kedves a végén még öööööööööööööööö .... mittoméééén
mármint a gonoszkodásaidat . nekik meg muszáj megszokni
ők is megszokták már
. köszi minden ok bizony bizony pontosan 8 ét semmi gáz áhhh... már megszoktam
dinnnnyeeeeeeeeeeeeeee
mi a helyzet? kinyomtad ma is pár ember szemét (bocs )
. .
garatula Borso akkor csak lesz Borso a szőkékkel szembe... meglessük és szurkolunk...
A sörözés nem érint, de mikor és hova kellene menni?
Ok rendeben
A jénai az önös érdek a hűtő közérdek
Haha...
az a jénai visszaadásával egy időben lesz
OK. Igérem szólok, amint van fejlemény!
ez nem lenne rossz ötlet
Szia!
Igen! Csak időm nem volt az elmúlt hetekben hozzászagolni sem...
Egyeztetek Csabával (+Diával a másik mintadarab végett) a jövő héten.
a hűtőtakaróból lesz vmi
Öcsém, ezt megkaptad!
Egy koncertjegyem van péntekre, amit nem ildomos kihagynom. Így én nem tudok hozzád menni, bár szívesen tettem volna...
Viszont a március eleji projektet el kellene kezdeni felpörgetni, a jövő héten mindenképp kereslek.
Jól van baszki akkor csak sörözünk
igazán sajnálom, de menyasszonnyal/barátnővel/feleséggel rendelkező férfiemberek zaklatását nem vállalom