Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaaa értem mit csináltál Nápolyba? Ok ja meg a Görögöknél is van...
Miva'? Mijezadiskurzus? egyenlőre próbáljatok eljutni BUdapesten a peteházy utcába hozzám! Ha kell és tényleg ez mozgat titeket, telebaszom a lakást medvével, farkassal, meg mindenféle vérszívóval
Sátor is kell? vagy valami wellses lokness szállóba hálunk
Ja, jó lett volna kibekkelni, míg haza tudom hozni, de Nápolyban nem szokás az állattartás, így tücsök sincs a boltban, nem tudtam volna rendesen etetni. Hát majd legközelebb. Van már a horvátoknál is!
nekem aztan mindegy csak odaerjuk estig
addigra meg Bela szervezzen valami harapnivalot, mert ehesen meg rosszabb vagyok, mint altalaban
Aha.... akkor mi Debreceniek és környékiek uccu Gyula és ott csatlakozunk hozzátok... remek
pedig szép kis példány kár,hogy elengetted nekem jó lett volna szerettem volna egy ilyet is
vagy valami ilyesmi.
Útvonal: Budapest-Dabas-Kecskemét-Békéscsaba-Gyula-Arad
261 km. Innen Bélus átveszi a vezetést. De szerintem 500 km lesz kb az út. Gyulán még tankolunk, vagy ha olcsóbb, akkor Aradon.
Hy mindenki!
Remélem én is mehetek és remélem tudok is,Július vége nem jó nyaralás szempontjából valószínű ,de majd kiderül.
Csutka mi a helyzet a táskával? a mailt nem kaptad meg?
Elindítottam a motor papírozását remélem 1 hónap és rendszám is lessz rajta
A kis gonosz nem volt hajlandó megenni a sajtkukacot, a városi legyek viszont pár nap múlva rájöttek, hogy komoly veszélyt jelentek rájuk, így kénytelen voltam a gekkót útjára engedni. Remélem azóta nem ette meg valami macska a kis hülyét...
Biológusnak készültem, megismerem a gekkót... Sőt meg is tudom fogni... Olaszoknál van sok.
ok várom a további ötleteket ezeket már odakészítem
irom a listat!
1) napszemuveg
2) karacsonyfatalp
vajon mi hianyozhat meg
Szupi akkor már sisak se kell
jó,hogy mondod már oda készítem .
Bizony van(leopárd gekkó) combos kis jószág KUKU-ka biztos,hogy gekkód volt..? .
Akkor Te hozod a bográcsot!
Nekem 8 én fél 6 tól ott vok
a karacsonyfatalpat ne hagyd otthon
ÓÓÓÓ én már ebbe jártas vagyok nagyon keveset megyek szólóban olyan lesz a gépsas mint egy karácsonyfa
Tényleg van gekkód? Nekem is volt egy, de nem győztem etetni, így visszaengedtem oda, ahonnan fogtam. Meg éjszaka pankrációzott is...
Sebaj biztos csíni így is a masina
Az én motorommal majd Panyo megy... Cserébe megkérem a férjem, hogy vigyen le utasként. Bár motoron nem fogunk elférni, szóval autóval kéne menni. Viszont ha ő vezet, én meg utas vagyok, akkor ki hozza a motort? Ami most amúgy sincs, bár a Vespa szerintem belemegy a csomagtartóba... Meg ugye a medvék és farkasok (szerintem viperának is kell ott lennie)... Szóval ez majd szervezést igényel...
Hányra menjek Norbi?