Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Saleetrosemíl !
Sajna az ülés nem jó az S-es modellhez !

Akit még esetleg érdekel az üés, 50-ért odaadom !

Meg vki keresett a régi kis Z-hez kipufogót! Van egy Arrowom,csővel együtt (ami a képek között is megtalálható)
Azt is eladom,ha érdekel vkit!

Üdvöletem Hölgyek s Urak !
Knapet! flairtime@citromail.hu
Olyan sokoldalú vagy hogy az már legalább három dimenzió egyébként ügyes munkák gratula
Joreggelt!
csak nem-motoros temakkal tudok elohozakodni, de annak meg itt nincs helye mostanaban ugyis elmeleti motorozok csak
Ne!
Szeva Csucsu!
most keltem föl mizu ?
Borso drága, sajna nem kaptam meg a mailed .
ja ma voltam Kingkománál kávéztunk meg dumáltunk kicsit, nagyon szép az ülése
FIGU
Sziasztok!
Szükségem lenne egy z1000-es (2007-től) Kawára való gyári plexire. Ha tudnátok segíteni h hol lehetne beszerzeni ill. van vkinek esetleg egy eladó, megköszönném.
Most ertem haza a sielesbol .......en meg eletemben nem sieltem esoben ezidaig ..........igy se rossz
Ez a forum nem az igazi Borso nelkul , ugyhogy tessek szepen bekapcsolni a gepet es jelen lenni
Jaaaa es persze koszonom szepen a koszontest!
Te mit tudsz, amit en nem?
a tal meg mindig Tamasnal van de asszem hamarosan veszek egy masikat
Neked pedig utólagos boldog szülcsinapot! Remélem visszakerült már a tiramisus tálad,ha nem hamarosan megkapod
Persze cimbi, számolhatsz velem az első idei közös guruláson, csak szerezz jó időt!
sejtettem, hogy ha megjelenek, mind elbujtok
ugyhogy elmegyek haza es nem is kapcsolom be a gepet, hogy nyugton forumozhassatok
paa paa
Jelen!
reggel veletlenul bevettem a sztahanovista tablettat es most ezerrel dolgozom
ok's
Az nagyon szép dolog. De legyél visszafogott, nehogy nagyon figyelem felkeltő legyen a szobor.
2009.01.12. 14:43 --

"CsuCsu -- dobsz egy email címet? április 18-ára lenne egy munka. ami a focit illeti, az egész amerikai foci ebbe az irányba megy, ha nem kiemelkedően védekezel akkor megszórnak pontokkal. más lehetőség nincs, betonfalat kell építeni. így viszont kevés pont esik, azok is sokszor fumble vagy turnover kapcsán. a semleges nézőnek ez nem érdekes. nekem mondjuk tetszik, de én eleve defense-ben játszom(tam...)
"
Jelen!
Csak kozben dolgozok...........most eppen Szuz Maria keblein
Itt 2 centi jég borít mindent Alacsonyan repkednek a gyalogosok, viszont jó közlekedni, mert a mazsolák otthon maradnak a vér pforik meg az árokban
Tudtam én hogy itt bújkáltok...osontok

Az időjárás bakaphatja...már nincs sok neki hátra.
Igenis kisfőnök. Itt vagyok, csak nagyon lehangol ez az időjárás.
Jelen
TomLamb.....de nem is sorolom tovább mert tényleg pofoszkodás lesz ennek a vége!
Tozso veled külön számolok!