Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Laza 490km!
Nem távolság!
Kár,hogy más városban vagy,én nincs pénz benzinre,pedig még most is leszaggatnék egy pár sörre:)
Jöhet!Délelött úgysem kelek ma fel!
Sörözzünk?:)
Én jelen vagyok!
Zárult Miki mókatára vagy csak alusztok?:)

Pörgesd magad! Good Night Kawa Z Knights!
De a kivételek erősítik a szabályt!
Jó éjszakát Nektek és Mindenkinek!
Én kinézek kicsit még a városba a barátokkal!
Sziasztok!
Csutka, te kivételt képviselsz, már csak azért is, mert Te segítetted Bélát a motorblokkhoz.
Én is lépek, mert holnap reggel egy súlyos tárgyalásom lesz a Pannon székház vezérlőtermének megtervezése kapcsán az üzemeltetőkkel (operátorok). Utána meg a belsőépítésszel és művész urakkal kell egyeztetnem.
Bűűűűű, engem se tessék kihagyni... "Z-d legyen, vagy volt, vagy lesz"... Megyek Vespával, csak figyeljétek meg lenyomok mindenkit...
no jó cakát
Akkor telibe találtam!
Dehogyis. Csak még nem érzem magam mentálisan annyinak, amennyi biológiailag vagyok.
Nincs mit OK csak kérdeztem
Pizza minden körülmény között jöhet.
Remélem nem hallottál ki belőle semmi olyat, amit nem gondoltam bele a kommentembe.
Gondoltam hogy nem a Tiédet akarod eladni!
Láttam még hogy kerestél ülést a paripához!
Hát nekem a gyári ülés jobban tetszik!Tudom hogy Neked a kényelem az elsődleges!
De ahogy egyre többet látom ezeket a Bagster üléseket egyre jobban kezdek velük megbarátkozni!
De maradok a gyárinál!
Azért köszi!
King-nek van egy zöld Z1000-es felirattal és egybe van igen
Na ezeknek a kritériumoknak asszem megtudok felelni!
A Z is pipa!Úgyhogy nem látom akadályát részemről hogy Veletek tartsak!Aki igen az most tegye fel a kezét!
Robis egy ingyen pizza ha Barcson jársz?
Dehogy is most jutottam hozzá nemrégen nagy nehezen isten ments,hogy eladjam amúgy is megy a mocim színéhez napszemcsivel... csak tudok egy másikat.
Én is ki vagyok békülve vele és nekem is micron van rajta
Igen ez az olcsóbb megoldás
Köszönöm, hogy leöregeztél. Nem én vagyok a legöregebb, csak a legrégebben született. A lényeg, hogy Z-d legyen, tudj csapatban motorozni, szeress bulizni, és legyél társasági ember.
Ja és kenyerezz le engem.
Ha Borsó bele egyezik hogy Veletek tartsak akkor Robis is szerintem!Legalábbis bízok benne!
Csak MEL felírattal kapható és egy egy részből áll,ugye nem kétrész?!
50 pénz