Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joreggelt
Orsi tobb reszletben nyomta az iccakat kicsit aludt, aztan megprobalta az eurosport szerinti musorrendben 3kor megnezni a GP-t, aztan 4kor is, aztan belealudt, aztan a GP-t nagyreszt mar latta
most probalom magamat egy kis reggelivel helyrerazni
Reggelt. Mindenki MotoGP-t néz? Orsi úgy be mákoztál tegnap, hogy nem bírsz felkelni?
Jóestétszépálmokatpápá
Hali Doki.
De jó is lenne. Tarthatnál jövőre májusban is egy bulit. Akkor biztosan eltolnánk oda a szekeret.
Jovo hetvegen tartom az idei evadzaro bulinkat(persze ez nem azt jelenti, hogy decemberben nem motorozunk!)
Ha valaki netan erre jarna akkor szivesen latom a hetvegere.
Szalas ingyeee a Bucsini Bujdoso Szekely panzioban.
http://images.google.hu/imgres...
Hali mindenki!
FIGU
Hali! Ne szabadkozz az OFFért, olyan nincs.
Kneipp csepp. Muskel Aktiv. Feleségem találta gyógynövény üzletben és nekem nagyon bevált.
Ez csak temészetes. Mikor?
ha atjossz, akkor csinalok
Tahát legközelebbi meccsnézésre nálad, guba lesz?
szia knapet! bocs az OFF-ért, csak olvastam a hsz-edet és jóideje keresek ilyen izomlazító cuccot, ami nem krémformában van (hogy is kenhetném be az egész hátamat ), hanem fürdővízbe lehet tenni... megkérdezhetem, hogy mit használsz?
mondtam, h szivesen csinalok, csak szolni kene
És nekem saláta?
kene, mi?
csinalok neked is szivesen
Kérek én ish gubááát
nosss
a guba kesz van, es minnya joooool teleeszem magamat
Nem csodafürdő, nyugtató, illóolaj van benne és izomlazító adalék. Belemerültem amennyire lehetett. El is aludtam... egy kicsit. Volt egy olyan gyakorlat, hogy a végére frankón hányt a társaság fele. Leválási gyakorlat. Fejeléssel kombinálva... faszányosság de kikészítő...
akkor fejjel lefele furodtel bocs
vagy ez a csodafurdo ugy is segit, ha a fajo reszt nem logatod bele baaaaaaaaaaaaaamulatos az orvostudomany
Jáárrnnii? A nyakam sérült... De már elég jó. Jót tett a forró fürdő...

mi a helyzet a harci seruleseddel? tudsz mar jarni
Tschókolom néni... cicanéni...
Vigyázzon magára az offense...

A motorozást meg meg kell szervezni oszt gyí. Ahogy nézem a hosszútávú előrejelzést, jövő héten egészen elfogadható idő várható.
Helo!Mit csináltál a légszűrőház tetejével pontosan?Levágtad a körnek a felét?Változás?
hello megint