Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is nekem is. plssssss
csdosa@freemail.hu - tenkjú
a TÖBBIEK reakcióját már ismerem kb, de ettől azért még kissé izgulok
neked igértem egy szőke képet, igaz? ha mondasz egy mail-cimet, elküldöm
ok. kössz Robis
Ráadásul jobban elolvasva a válaszát, tele van kamuval. Biztos, hogy estek vele, mert nem gyári a hasidom, hiányzik a hűtőtakaró, más kormánya van. Biztosan nincs meg a gyári alkatrésze sem. Hatalmas kamu, a katalizátor hiányára vonatkozó duma is. Pont Észak-Amerikában (ide tartozik Kanada is) nagyon sigorúan veszik a szabályzást. Nincs gyárilag katalizátos nélküli Kawa. Az új Z1000 is 125 lovas Kanadában. Milyen furcsa nem? Ezzel a motorral elestek. Ahhoz hogy így majd levizsgáztasd, kenés nélkül, rá kell költened egy halom pénzt. Kérdés. A kipuffogó EU konform? Mert ha nem, az első rendőr megbüntet, aki meghallja. Szóval ezt kerüld el messze.
Nem kell aggódni! Mindenkinek tetszeni fog
Na üdv mindenki!

Mint néztem és olvastam tuti jó party volt. Sajna így jártam. Majd máskor.
Az Öröm az volt hogy szombatom mehettem Tamásiba melózni. De mocival mentem és jól meg adtam a módját az útnak. Élvezetes és jó volt.
jogos...egyre több a kétségem, hogy érdemes lenne beleugranom
ja-ja gyanúsan kevés
Hát csak nyúlj alá a bal felén és keresd meg a lyukat.
remek remek
kezdhetek aggodni
Azért mindent nem kell elhinni. De valójában érdektelen, hogy hány lovas, ne a lóerőért vedd meg. Az kérdés, hogy miért van más cucc a hátulján. Talán estek vele? Én inkább ezeket nézném meg. Inkább próbálj meg gyári testű Z-t keresni. Az ilyen agyon változtatott motoroknak kisebb az értéke, mint a gyárinak. Sok ennél a kérdőjel. Lehet, hogy estek vele, ezért lett hátul minden lecserélve.
Futott km 1200?

Más:
Képek, videók töltődnek a grillpartyról...
Megkésve bár, de törve nem én is köszönöm a Tominak a vendéglátást, igazán kitett magáért!
Fas--za volt az egész.
Hellósztok!
vetnétek egy sudaras pillantást erre a hírdetésre?
http://www.kepesmotor.hu/kawas...

A tulaj azt mondja, hogy:

"A teljesítmény nem volt mérve, ha azért kérded mert ez 145Le nem pedig
125Le, az azért van, mert mint mondtam külföldről (Kanadából) hoztam be és
ott más a szabvány, nem ua. mint az EU-s motoroknál. Nem tudom pontosan
miben különbözik még, de más a kipufogórendszere gyárilag mint az itthoniak,
és nincs benne katalizátor sem."

A kommenteket megköszönöm, plusz más észrevételeket/tanácsokat is.
Üdv
azert megyek
Miért hova mész holnap?! Tessék dolgozni!
en ertekeztem
ja es igen, neha dolgozni is kell bar holnap nem jovok, ugyhogy most kicsit nagyobb a lelkesedesem, mint altalaban hetfon szokott lenni
Én nem dolgozom. Én elindultam 20 perce a motort megézni, de akkora dugó volt hogy inkább kicsit várok még.
Na huligánok, mindenki dolgozik? Bull mester, mikor lesz készen a videó?
afene oregszem
na akkor ma mar tobbet nem meselem el
viszont te mit keresel idekint, a takaro nelkuli vilagban kezdek aggodni erted
Ezt már elmesélted szombaton is
Holnap lesz egy nagyon nehéz tárgyalásom egy jövendő projekt miatt, és fel kell készülnöm egy prezentációval.
arrol lemaradtal szombaton, hogy knapet arkon-bokron keresztulvitt, mire Kiskunlachazarol Vecsesre ertunk valami rettenetes minosegu uton szaguldoztunk. nekik lehet, hogy nem artott, de szegeny Ibolya kisse kiborulhatott , raadasul az uvolto Billy Idoltol nem hallottam egy ideig, hogy a jenai csorompol mellettem egy pillanatra lehalkitottam a zenet, de aztan inkabb visszacsinaltam mindent, mert jobb volt NEM hallani semmit
Hallo, itt Én!