Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyre jobban akarom ezt a sportot

Vigyázz magadra papi, és remélem még idén motorozunk egy faszát
Fáj mindenem. A tegnapi edzés übher durva volt... tackle gyakorlás másfél órán keresztül. Mindenféle kombinációban... Egy kicsit megfáradtam. Meg egy rossz mozdulattal egy apróbb sérülést is bekaptam, de ez benne van. Éjszaka mikor hazajöttem 2 órát ültem egy spéci olajjal felturbózott forró fürdőben. Egész sokat használt. Most pihengetek. Éjszaka dolgozom úgyhogy arra fel kell készülnöm testben és lélekben. Nem kívánja az eke a szántást. Holnap délután megint edzés ráadásul most telikurvaanyádból lesz passz elleni védekezés. A kedvencem. A legjobb amikor a receiver megkapja hosszan a labdát és egy kicsit fel kell ugrania... én meg megérkezem hátulról vagy keresztből...
Mi a palya öregharcos?
Jaaaa és jóreggeltetekekketttkkeekett... Reggel óta most nézem mádoszor a Verdák-at...
Hali!
Nem volt még éjszaka, délután 3 volt. Nem voltak annyira szar utak, igaz nem is autópálya. Ennél rövidebb út Kiskunlacházáról Vecsésre nincs. És az időfaktor volt az elsődleges prioritás.
Hahóóóó....?
Volt még mellette más módosítás is, de sokkal jobban reagál a gázra kis-közepes fordulaton. Pl. városban 2 személlyel hatvannal eddig negyedikben mentem, most ötödikben lazán gyorsít. A hangja is mélyebb lett. Remélem a fogyasztás is csökkenni fog, ez egy héten belül kiderül.
eloszoris probalok magambol embert faragi , aztan elmegyek oreganyamert a palyaudvarra. ha meg egyszer hazaerek, akkor nekiallok es csinalok egy lavor makosgubat, mert hianyzik a szervezetemnek
Semmi kül. szar az idő, így ma kuckózás lesz egész nap, egy kis délutáni sprtolással egybekötve.
Ma lesz citadella motoros banzáj, de ilyen időben biztos hog ynem megyek fel, pedig terveztem
Te micsi ma?
feltetlenul
kikirandulok a hutoig es szerzek egy kis altato reggelit hamar nem hagysz szunyokalni na mizzancs?
Jóreggeteketet.

Igazi kirándulóidő van ma Remélem mindenki kihasználja és ki sem kel az ágyból
Joreggelt
en most lefekszem szundizni
ertettem
A gubára rakj jó sok mákot és porcukrot.
nem volt meg ejszaka, meg rabiztam magamat knapetre
vicces ut volt, es rendben is volt minden
OK és mi az eredménye?
Mert érthetelen volt számomra, hogy rossz utakon éjszaka szenvedtetek. Csak segyteni akartam. Legközelebb meg sem szólalok. Csak nézek ki a fejemből.
Légszűrőház tuning. Ma megcsináltam, jól működik
miutan sokaig hallgattam, hogy merre kellett volna mennem
de te tenyleg nyugis ember vagy
viszont Carrie Fischer nagyon szarul nez ki a ket briossal a fejen
Miért ? Én szerintem tök nyugis ember vagyok. Tominál is szépen hallgattam.
te mitol nem porogsz be teljesen, mi?

most ebredtem, meg nem vagyok teljesen kepben
Elmehetek, hozzád enni? Imádom a mákot. Teljesen bepörgök tőle.
Ja és esett is.
Holnap be kell mennem a varosba , igy viszont meg tudom nezni magamnak a SportMotor matricat is ha hazaertem elmeselem, megeri-e egyaltalan megnezni, vagy venni, vagy pont semmire sem jo
aztan csinalok egy oooooooooriasi tal makosgubat
mert szeretem