Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig ugy az igazi enem jott at a kepen
Kiszedtem Orsi ördögi szemeit.
És még
Akkor egy-két kép a részemről
Tomorrow, ma nem tudtam elhozni.
legjobbakat bro.,... remélem lassan ütközünk
Jajaa... azért egy 20 milliós sportkocsival akkor sem tudom majd tartani a lépést, de egy majdnem 30 éves autótól ami gyakorlatilag egy háztömb légellenállásával hatol, abszolút nem rossz. Sokaknak leesett az álla az időm láttán...

Most viszont lépek mert gáz van, nekem meg dolgom... Jót ne halljak!
Rate CSuCsu!

Mi van a szekérrel komám?
Köszönöm az útmutatást. Kinyílt a hátulja a Z-nek, és volt benne egy ajándék rögzítő háló
Azért ez nem hangzik olyan rosszul.
Kicsit gyakorolni kell, és elkened a szájukat.
Nem voltam kint sokáig, el kellett jönnöm. 3 időfutamot mentem, a legjobb 13.9 volt. Ezzel a kategóriában a 8-as döntőbe kerültem volna. 7-dik helyen. Az első szétlövésben kiestem volna, Z06 Corvette ellen kellett volna mennem, a srác autója kéziváltós, könnyebb vele rajtolni, ráadásul az a taliga közepes 12-es időt tud. Az autó kb 80 %-on működött, ráadásul ezzel a váltóval a rajtot is gyakorolni kellene. Jó sokat. 0.8 másodperc volt a legjobb reakcióidőm, ez a kategóriában kb a nagyon sokadik legrosszabb... Ezt is gyakorolni kell.
És te hogy végeztél?
Az én kategóriámban egy román srác BMW M6-al.
ki nyeert?
Miért kell kiforgatni a szavaim? Heee?
Mondjuk azon sikítanék ha ugyanez a video lenne csak te lennél aki simogatja az uborkát

A Capella honlapjára tuti felférne
Huuhhuhuhhuuúúúú... nagyon durva...

De most komolyan, mi volt ebben a videóban olyan rohadtul hihetetlen módon túlspilázva? Más hogyan mossa meg az uborkát?
eeeeen vagyok a darabolos gyilkos
Megszavaztalak Hombre.
Mindenkinek köszh
Megszavaztalak Hombre.
Hi,
Én is most végeztem a letöltésekkel!
Bivaly köszönet a dokumentálásért nagyon jók!
Remélem nem látszik azért egyértelműen, hogy alkoholt csak én fogyasztottam (nagyobb mennyiségben... )
Szevasztok pajtások. Megnéztem a videókat. Sajnálom, hogy lemaradtam. Pöpec kis buli lehetett.

Az uborkamosásban én speciel nem láttam semmi hűű de extrát. Ráadásul a végén hosszában kettévágta egy konyhakéssel, majd feldarabolta...
Másodjáta megnézve van hang. Bocs! Nem akartalak megilyeszteni