Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem Természetesen így is nagyon szép a kis Z-d csak furcsállottam.
A szélesebb kormánnyal pedig érthető a jobb stabilitás. (fizika)
az elozo tulaj valamiert egy szelesebb, valoszinuleg cross/enduro kormanyt rakott ra.
az indexeket is lecserelte, en meg igy szerettem bele. sose volt gyari kormanya.
azt se tudom, hogy ez mennyivel szelesebb, csak azt, hogy az
az biztos, hogy nekem meg sose szitalt be, szepen meg lehet vele tartani a motort.
Jajj de szépen döntögeti a gépet valaki
Egyébként miért van merevítő a kormányon? Nem cross/enduro ez a gép , vagy csak dizájn?
hat.... nekem asszem egy hajlitott vasdarab az egesz
U-alakba meghajlitva, a ket oldalan van akkora lyuk furva, hogy az index rogzitheto legyen. a rendszamot meg, ahogy tudom, nem szabad atfurni, de kb senki nem torodik vele.
holnap teszel fel rola masik kepet asszem es akkor jobban latszik az egesz.
Valami ilyesmit szeretnék mint Borsokának van!
Gondolom addig nem is mehetek motolni mig meg nem lessz?!
Áááááá ez tiszta rémálom..
Hát ha meglesz a régi vagy az uj tábla fogom és át csavarozom.Meg veszek másik tartót olyan idom alattit.
Amugy a kerettel együtt eset le.
hat vagy kopaszd fel a hatuljat, mint az enyemnek
nekem is csak egy femkonzol van fent, arra van felcsavarozva minden!
ezen a kepen talan latszik is...
Nincs mit!
Ajánlatos venni vagy készíteni valami jó kis rendszámtartót, de ha a gyári tetszik az is tökéletes, csak ne a műanyag keretben legyen a r.tábla hanem szimőlán felcsavarozva a kis konzolra ami maga a műanyag keretet is tartja. Valószínüleg akkor nem lessz gond. Mondjuk nemtudom hogyan veszett el csak a tábla vagy műanyag kerettel együtt? Ha kerettel akkor csak a két csavar nem volt meghúzva rendesen és potty...
Oké Köszi Propuls..
Sokat segitettél,kicsit meg is nyugodtam.
Igaz én voltam a hibás mert, multkor Solt-ék szoltak, hogy elégé lengeti a szél.
Nemkell, mivel a forgalmid megvan. A nyílvántartás és a forgalmid alapján újra legyártják a táblát, az előzőleg leírt díjak ellenében.
Nagyon szépen köszönöm..
Még egy kérdésem volna , a motort ujra le kell vizsgásztattni?
Előre is köszi.
Még várok egy pár napot Hátha megtalálják!
Okmányiroda!

...Elveszett rendszám pótlása:

– amennyiben mindkét rendszám, illetve 1 db rendszámmal rendelkező járművek (utánfutó, motorkerékpár stb.) esetén az 1 db rendszám elveszik új rendszámot kell venni,

1 pár esetében 5.500 Ft, 1 db esetén 3.500 Ft,

4.000 Ft, ha új típusú okmánya van, 8.000 Ft, ha régi típusú okmánya van,

320 Ft az érvényesítő címke díja,
...


Érdemes a rendszámot "normálisan" felfogatni, mert ez a pattintós módszer nem a legjobb Viszont fúrcsa módon hallottam olyanról, hogy a rendszámtáblát kifúrni és csavarozni nemszabad Én inkább felfogatom rendesen (popszegecs ), minthogy elvesszen....
Sziasztok..
Segitségeteket szeretném kérni. Elhagytam a rendszám táblámat ilyenkor mi a teendö ha nem találják meg.
Le irtam a segitség topicban de lehet, hogy nem olvassák ezért le irtam nektek is.
Előre is köszönöm.
nem az enyém én csak dolgozok vele
dolgozzál csak nyugodtan gondoltam h azért nem itt lógsz
szép kombájn, a tiedé? a szomszédban is van 2 , de azok régebbiek
Szasz Gyerkoc!

Anyad dolgozik ezerrel, millio dolga van, ma biztos nem csinal vacsorat
viszont megy edzeni, mert hisztis es az jot fog tenni neki
halika drága
Akkor sok sikert NEKED is!!!
csak ugyesen!
semmi baj egyszer tuti
motorozni akarok
úgy látszik még nem feledtem el a saját példámat... szorrcsi, annyit mondogattam (és nekem a család) az államvizsgát, hogy már arra áll a kezem a vizsga helyett... Ettől függetlenül egyszer akkor is túlesel rajta...
húúúú de jó lenne ha már az államvizsgánál járnék sajnos még van 3 év addig
akkor jó gurulást, de csak okosan
Én sem motorozok (még másfél óráig...), de aztán igen , de ezt nem cseszegetésből írtam. Lényeg, hogy túl vagy az államvizsgán és nemsokára "Z"-s leszel
ááááááááá mindenki motorozik, én meg itt vagyok motor nélkül
dr.pacman
sima 750-et, honnan külföldről?vannak kapcsolataid