Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na szep!!! Hat milyen motoros vagy, Apjuk????
szedd ossze magad!
idojaras
hát én aznap max a bkv-vel gurulok, ilyen időben nem kockáztatok be egy pesti útat motorral, majd ha 20 fok felett lesz tartósan!
Poweradi,

Nincsenek sajnos, en egy S-s eladasan hezitalok, mondtak is egy euroTax arat az egyik helyen, deinkabb valami Z szereto embernek adnam.

Remelem sikerul osszehoznod!

pacman
Barmit lehet!
Ha jo ido lesz, felolem motorozhatunk is!
Ma nem hagytam magam, és motorral jöttem melózni.
Bár most nincs olyan jó idő, mint tegnap, de úgy beöltöztem a hajnali hideg ellen, hogy szinte melegem volt végig. De megérte!

A család pénteken egész napos kiállítás nézést tervez, vagy gurulni is szeretnétek?
olyat még nem ettem. mi úgy csináljuk, hogy a amikor rakjuk a formába, akkor belerakunk egy kanál nutellát, és ennyi. csak nem szabad az aljábba tenni, mert akkor kővé sül benne a csoki...
Ha csokiontet lesz rajta, az jo???
Csokigolyosat tudok meg csinalni ...
az nagyon jó! én valami csokikrémeset kérek! lééécccccci

Sütit csinalok, valami muffin-felet sütök, ékezetekkel!
én nem nagyon emlékszem rá, de ha Te mondod...

süti? sütifüggő vagyok, úgyhogy ez egy lényeges kérdés!
Volt maaaaaaar ekezet!!!
csak lustra dog vagyok
héééé!
most látom csak! gratulálok az első ékezetes szavadhoz... Pöstre
IGEN! én is szabit veszek ki arra a péntekre, meg amúgyis jó lenne már összefutni Veletek! ahogy látom a szűk családon kivűl is jelezték már néhányan hogy jönnének!
milyen sütit kapunk majd?
Csalad, mikor jottok Pöstre?
Marmint a kiallitasra! Kivegyek egy nap szabit a kilallitasra?
a gyermekem Anyjának mindent!
Szia Apu!
Nagyon szepen koszonom!
A viragot is!!!
Sziasztok!

Neophyte! én szóltam, és mutattam is hogy nekem is át van alakítva a hátulja, legközelebb nyugodtan furd fel szerintem, nekem minden motoromon fel volt fúrva, és még a műszakin se kötöttek bele... amúgy szerintem írj a békés megyei sms rovatába, hátha megkerül!

poweradi! tegnap megnéztem, 150-nél 7ezer fölött forog egy picivel, gyári áttétellel! majd megfagytam, de megérte

szia Kis Családom!
Anya, utólag is Boldog Valentin napot !
köszi a tippeket, asszem lépek pihizni, neked is jóéjt!
ebay
itt is van egy rakat mindig
lol télleg...Ma beszéltem egy ismerőssel, aki kintről szokott mocikat hozni, ha lesz jó áron még akár Z1000-is lehet belőle...Multkor Hornet900 ment el kb 1 millába, az azér nemrossz sztem!
poweradi
nézd egy fekete z link olcsón
Gondolom miről lehet szó...
Énsem poénból cseréltem le a simson-on a gyári "magyar bicikli" kormányt, egy MZ-jére.
a zarojelben levo szot egyaltalan nem ertem
ehhez a temahoz teljesen hulye vagyok, sajnos. azt se nagyon ertem, miert nem esik le a repulo, de hat vegulis mindegy. szoke voltam gyerekkoromban
ha egyszer talalkozunk, kiprobalhatod. bar lehet, hogy nem olyan nagy a kulonbseg