Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Anyád megint eltünt, biztos megint pasikat hajkurász, vagy őt hajkurásszák

már én is nagyon kiváncsi vagyok, milyen élőben az új z! az egyik kollegámmal ma csorgattuk a nyálunk a 2007es olasz motorkatalógus felett, már várom az újdonságokat!
nekem is inkább a péntek lenne jó, ugyis minden csütörtökön megyek haza, de ezt majd megbeszéljük
majd ezt még megbeszéljük, de nekem valszinűleg csak a 7végén, esetleg a pénteken lenne jó
oké az nem lenne rossz, velem ugyis jön egy Z tulaj
a nyitónapon akarnak menni a haverjaim,de sajnos az nekem nem lesz jó
majd egyeztetünk akkor
még nem adtam el, van rá egy komolyabb érdeklődő majd elválik mi lesz vele
ha másnem beszámíttatom
ha megyek a kiállításra, össze lehetne hozzni egy találkát, így a kis z családdal!
zxr-t eladtad már?
valszeg a jövőhéten vmelyik nap megyek kecsóra pappékhoz megnézem h milyen ajánlatot adnak, de már valszeg megvárom a motorkiállítást megnézem hogy néz ki majd a 2007es, és utánna eldöntöm
hogy állsz a motorcserével?
persze hogy nem jó bulizást, de azért nehogy holnap a híradóban lássunk viszont...
ezt te se gondoltad komolyan
este 10re!!! Amikor én annyi idős voltam mint este 10re mindig otthon kellett lennem...
oké akkora haza akarok érni mert délre mennem kell statisztika gyakra
hát persze, de 10re legyél itthon!
re fater
este elmehetek bulizni
nem hagyom, elvileg járt volna fél nap szabi a véradásért, de annyi meló van hogy nem akartam a többieket szarban hagyni...

amúgy rendszeres véradó vagyok, a többiek reménykedtek hogy kicsit lenyugszom, ha leveszik azt a 4 és fél decit, de ráfaragtak, egész nap pörögtem
Hali!

Na igen, eleg szepen belehuztunk januar ota
vert adtal? nekem se artana, egy kicsit jobban lennek tole.
ne hagyd, hogy kihasznaljon a munkahelyed!
na meggyüttem! Janika ne higgy Anyádnak, hogy berugtam! reggel voltam vért adni, és amikorra beértem a melóba, már annyit papír várt az asztalomon, hogy nem tudtam net közelbe kerülni...

Gratula a topicnak, elértük az 1000. hozzászólást
Avon Viper Sport Av60-as van 44 körül ha érdekel. Ill. bármely más Avon gumi.
link
köszi jól aludtam csak az estimese hiányzott
van egy kis pöröm az jó lesz?
Adjatok eeenniiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nagyon ehes vagyok
Helo Gyerek!

apad nem tudom mint csinal.
vagy berugott tegnap, vagy szimplan eltemette magat a munkaba.
Hogy aludtal kiscsillagom?
csók anyu
az öreg haragszik még
sportos keverék a 8-10 ezer? egy simsonra lehet... egy 600-as motorhoz az nem sportos az bakelit.
"azaz sportos használatra."
ez is hozzátartozik az előző mondathoz!!!
Szar guma a 8-10ezer??? Ember... van akinek az idényenként 2 garnitura... Jó persze vannak az echte pálya gumik de utcára szvsz a 8-10k az igenis sportos keverék... Nekem a bt012-ben van 8300km és tiszta tégla... De nagyon tapadt amíg élt szegény... Azért is akarnék ennek utódjánál a 014-nél maradni...
Adhatna az ismerősöd nekem is egy bridgestone bt-014-et mert én ezt néztem ki...:-)))) Vélemény esetleg tapasztalat erről???