Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek köszönöm a divat, és biztonsági tanácsadást, tisztában vagyok azzal, hogy fel kell öltözni mindig, de gyarló, és bátor vagyok(velem nem fog senki szórakozni baze' alapon) és az a helyzet, hogy ugyanennyi bajom lett volna, ha be vagyok öltözve, mert seb az szinte alig van rajtam, ami fáj az mind olyan dolog amit keményen bebasztam.
És az esetek nagy többségében felöltözöm.
Most pont nem....Rá is basztam
Félkezű, féllábú, félszemű... Baszki, tényleg jól elintéztem magam
Szóvaé félkezű, féllábú, félszemű, FÉLESZŰ úr(én) elvitte a motorkáját szervizbe, és mindenki aki arra járt, szörnyülködött, hogy ejj ejj, de szép motor VÓT:)
De most már tele vagyok önbizalommal, hamarosan kész lesz, és támadok:)
Szeva mindenki!
Csucsu komám most olvasgatom mizu van hát jobbulást, nem akarok én is hegyi beszédet tartani az öltözködésről,
tanulj belőle kényelmetlen az a kib@szott csizma ez igaz, de jó ha van , a lábad pedig JEGELD ne borogasd.
Borso ment a válasz
Knapet írtam a haverodnak kicsit kevés infót adott, de hívjon nyugodtan, elfelejtettem ugyan elküldeni neki a számom de add meg neki, (nem rég értünk haza kb: 1 órája ülök a gép előtt és sehol nem tartok )
Szerdán mentek ugyan ott lesztek a parton , meddig maradtok , hazafelé jövet utánatok megyek vagy szembe találkozunk
FIGU
Rossz vagy. Holnap motoros napom lesz. Most 8 napig szabin leszek. Reggel megyek Budaörsre, utána Dunaharaszti, aztán rápihenek a délutánra.
egeszen biztos vagy benne, hogy tudni akarod?
Hát ez gyors volt. Mindenben ilyen fürge vagy?
mint a villám
Sziasztok! Viszlát!
tessek
Illetve egy-egy szem klónozott Borsót.
Szerintem sokan elfogadnánk egy-egy klónozott Borsó szemet
uhhh minden tiszteletem a tied, engem megvagtak es potvizsgaznom kellett bar teny, hogy a lustasagom volt az oka, nem a buta fejem
Kémiával. (bár jelenleg a kémia, a fizika és a biológia kotyvalékával foglalkozom)
te meg mi a szosszel foglalkozol, hogy ilyen artalmaid vannak?
Nálam ez szakmai ártalom.
Szólj ha van belőlled több is, mert kéne nekem minden napra egy
szevasz
a Pro7 adta le elsonek, arra kaptam fel a fejemet... gondolom nalad (...) kicsit tartalmasabb hiradas van a neten ennel, de gondoltam eleg erdekes egy tortenet a vegen meg tenyleg gyartanak belolem is egy csomot, mert olyan kedves lany vagyok
Háááh, ez vajon ugyanaz az a szöuli egyetem, amelyiken az egyik "világhíres" prof majd összes klónos közleményét visszavonatták nemrégiben hamisítás miatt? Az évszázad egyik legnagyobb tudományos botránya... A gazdi aztán biztos nem mondja meg, hogy valódi klónok-e a kölykök...
Lehet hogy belőled is van 1-2 a világban
ilyen is van mar
ha ezek normalisak
Jobbulást mindenkinek, akit érint.
Csucsu! Hallgass rám, mint ugyanolyan korúra Mindig öltözz be, ha motorozni mész. Tök mindegy, milyen messzire, ha csak a sarokra ugrasz el, akkor is. Mint látod, a bajra nem lehet felkészülni. Meleg van? Belerohadsz a ruhába? Kit érdekel? Az izzadáson segít egy fürdés, de egy zakózás sérülései nem múlnak el hamar.
Hát volt róla szó, de én most kimaradok valószínű, mert meló van ezerrel.
Sziasztok!
Nem igazán van időm végig olvasni az előzményeket , de valami olyan utalást olvastam, hogy holnap lenne megint valami gurulás?
ááá,ez a masszőr neeeem olyan.