Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Hétvégén (ápr.10. vasárnap) vezetéstechnikai tréninget tartunk Ajkán.
Ha érdekel valakit közületek,szívesen látjuk.
A képzés 9.00-16.00 óráig tart.
Ára:10,000ft
Tel. 06-30-260-6270
100000 az már egy komoly szám
miért is?
Ha jó a gyenge minöség akkor a Puig a te terméked
köszi, de gyárit nem. puig lesz a nyertes.
2005 körüli z750-re keresek hátsó "könnyített" rendszámtartót. Tud valaki Pesten olyat, aki tud ilyet készíteni?
Kosz!
néztem,de nem nagyon tudom elképzelni,hogy néz ki a motoron,elcsúnyítani meg nem nagyon akarom...a felfogatást tudod, hogy lenne?
Vegyel egy jo gpzt hozza,es csinalj a 2böl egyet. Melllesleg van egy jo elado 600-as motorom Turadobozzal olcson(nagyon szep allapotban) .Egyebkent tudod mar h 17en hol talalkozzunk?Plexit nezted?,mert mennem kell meg ki a elhoznom az asszony csizmajat,meg par aprosagot meg venni kell meg.
ennél mindig szarik valamit az ég...nem nagy dolgokat,mondhatni filléres szarságokat(szétdől a benzincsap,kiesik a féknyereg tartó csavar stb.),csak mindig több száz kilóméterre otthontól,szombat vagy vasárnap késő este...faszom...szombaton is a kuplungbóvden karba menő szeme szakadt le,sehol senki,akinek lenne egy szar bóvdene meg egy forrasztója.Az asszonynak nem ér le a lába a Z-ről,így nem tudtunk cserélni se,én hazajöttem volna vele(belököm,2-es,aztán nem állok meg sehol ).A gpz-t meg eladni nem lehet,mert még osztrákból hoztam haza 5 éve,papírok meg a holdon,egy kz irataival gördül...
igen azért volt még egy kettő
Kollegamnak is van egy GPZ-je ,100.000km,van benne,semmi baja sincs vele.Mar most elkezdett vele meloba jarni(napi 72km,oda vissza)teljesen elegedett vele,4.5l fogyasztassal eljar meloba vele.
Tavaly mentem vele 150km,nekem jonak tunt.Viszont ezt add el gyorsan .
Van ott több Z is a videon
egy kis ízelítő :D én megtaláltam magamat rajta meg még egy sötétkék Z tűnik fel többször gyári dobbal jelentkezzen ki volt az!

ill Csucsu mintha te lennél még rajta az elején
én eladnám a helyedben ezt a gpz-t
úgylátszik egy egy ilyen út mindenkinek kijárt mint nekünk tavaly októberben mikor megállt Dani barátom mille factoryja... és ott fagytunk meg majdnem a kékesen egy völgyben sirok előtt
Szia! Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
ááá nem hiszem,tudnék még mesélni...bele se kezdek a horvát túrába,dióhéjban láncszakadás este 8 kor sötétben,felhőszakadásban oglic mellett,ahol 10 emberből 10 nem beszélt idegen nyelvet.7 km-t toltam az asszony elátkozott gpz-jét,az első lakott településig,ahol másnap délután kerítettem egy helyi pásztor aki 800 kunáért vitte el zágrábig a vasat...de jártam szlovákiában is
Lassuk be a Z-s részektől eltekintve ez a legrosszabb almaim egyike túra kategória...
Gondolatm egy erőset szombaton a munkahelyemen bezártam a boltot 11-kor,szóltam az asszonynak indulás Eger rallyra.1 óra 42 perc (165 km autópálya,Bp 19 km, 38 km hegyi szerpentin),13 kor ott csimpaszkodtunk a hegyoldalban egy darab akácfában Rájöttem,hogy az új Arlen Ness-emet nem erre találták ki... .Valami fantasztikus élmény a 24-es, 25-út Egerbakta és Terpes környéke.Élveztem minden pillanatát a motorozásnak,azt hiszem,hogy a Z erre született(az autópályázás viszint borzasztó).csodás lett volna,ha az asszony gpz-je nem robban le Hortnál hazafele.Két óra szerelés után be kellett látnom,hogy esélytelen este 9 kor a faluhatárában alkatrész nélkül boldogulni Betoltam a kocsma udavrában,haza két személlyel hibernált állapotban.Ma utánfutóval vissza ,Petőfi hídon felborul a motor:tank behorpőad,festék le, tükör le,index elöl hátul le .Viszont a kanyar vadászat oda-vissza,igazán éreztem,hogy:ÉLEK!
Reggelt Mkinek!

Van egy eladó Szayer Géza féle vatta új köridőmérőm, ha érdekel vkit jelezze!
Kawasakitol,euromotortol,Kawazsoltitol,louis is van.
szasztok! plexit 2006-os modellre hol szerezhetnék?
nagyon nagy volt a felvonulás! ezt kár lett volna kihagyni
MA megvolt 200 km :) De jóóó volt ... csak megint egyedül voltam :(
Citadella nekem is ok. remélem megtaláljuk egymást