Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok, holnap délelőtt hívlak, ha már látom a végét
ok ott leszek én is meg lehet hozok még magammal egy két havert csak nem biztos még hogy ráérnek
Hali!
3 körűl felmegyek a Citára és fentmaradok amíg a tömeg elmegy,hogy utánna hová lessz a menet,nem tudom,de szerintem ott fog kiderülni (megpróbálok odaállni ahol a taxik parkolnak)
hello az engem is érdekelne mert akkor úgy megyek be hogy ne össze vissza kóvályogjak hanem fussunk össze valahol
Hi all
mikor találkoztok, meddig lesztek, hova mentek
nekem sajna céges programom lesz, de ha időben lépek
megpróbálok elmenni, vagy valahol csatlakozni
FIGU
Hello Mindenki.Csutka köszömön a részletest leírást a tapasztalaidról. Még nem használtam motoron a takaritási fázisban vagyok,de ha kész kivül-belül letesztelem a huzatot és a hangot?!De szerintem kinézetre nagyon ottvan.
Szia Csutka!
Egyik haveromnak kéne motoros nadrág. 176 cm magas, 80kg. Tudsz ajánlani valamit? Lehetőleg ne bőrt.
Köszi
Gyapi!
Átvettem a csomagot
Nem én parkolok az Allianznál.
nekem is jó a székesfehérvár is
Te parkolsz az Allianz teremgarazsban?
az enyém is UUB....
Srácok!

Akkor ápr. 23-án lesz az M3 tesztnap!
Mindenképp szeretnék menni, de lehet, hogy a húsvét bekavar... illetve az időjárás...

Amúgy ápr. 16-án Székesfehérvár, Ivanics tesztnap!
Ha jó idő ígérkezik, arra is gurulhatnánk. (addigra kész lesz a gép)

z.
A blokkon levő aranyszinű festékhez hozzá lehet valahogy jutni spray formában?
Van egy karistolás a blokk oldalán még egy régi csúszás miatt, és azt szeretném javítani.
jaja de amikor írtam még nem ez volt fent.. de most 23. ez van
Bp-i Allianz parkolohazban piheno uub-s rendszamu z750 gazdajat keresem...
Plazer!

Mikor lesz az a tesztnap?
Én most nézem a weboldalt, de azt látom, hogy ápr. 23.
link

z.
azért ha tudsz légyszíves küldj arról is képet
Elvileg igen, de azt hiszem, hogy bőrruhával nem fogok a jövőben foglalkozni, mert kb 50-55e Ft-ért tudnám adni, és annyiért itthon nem veszik meg, még akkor se ha új és garis! Ez a tapasztalatom!
jah amúgy tegnap felkerült hátra a 190-es hátsó michelin power one egyenlőre jól a tapasztalataim vele, barracuda sárvédőbe pont befért nem kellett semmit alakítani rajta és persze tapad mint a barom
amúgy bőr ruhátis tudsz?
fasza cucc
nekem naci még mindig kéne küldessz mailban képeket hogy most miket tudsz?
de ez ilyen szerintem ezt nálunk okosabb emberek tervezték és tutira számoltak ezzel
Az enyem 101-nel kapcsol be.
Nezd csak meg, hogy vane benne eleg viz.....