Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hölgyek, Urak, akit érdekel. A Citadellán lesz nálam szivargyújtóba rakható USB-s töltő. Szinte nem is áll ki az aljzatból. Minden USB-s kütyüt lehet róla működtetni (Iphone, GPS, telefon, stb.) 1200 pénz az ára. Megismertek Zöld Z750. Koponyás HJC bukóm van.
Igen, a sajátomat, harmad-fele annyiért.
éppen emiatt aggódom,mert elég sok autóm volt,néhány motorom is és 4-5 foknál nagyobb ingadozással még nem találkoztam,és a nagy 20-30 fokos hőingadozás szerintem nem tesz jót a motornak
105 környéke ahogy többen is írták nekem is valahol ott kapcsol be
amúgy a víz forráspontja zárt rendszerben 110 fok így addig nincsbaj sőt az ingadozástól se félj kocsik is így müködnek, csak ott nincs digitálisan írva csak egy mutató amin meg nemannyira feltünő hogy ingadozik
Nemtudom h megy fel,majd megkerdezem a Louisba.
105foknal kapcsol be a ventilator,es akkor viszi le a höfökot.Sajnos igen nyaron a mlegben 2lampa alatt is felmegy 100föle,nezz bele a szervizkönyvbe ott van erröl irva,en is megilyedtem elöször.A vizet erdemes megnezni,ettöl függetlenul sajnos ez ilyen hamar melegszik varosban.
ok de tudsz itthon hasonló áru alternatívát helyette?
emlékeim szerint 105 foknál kapcsol be a ventillátor, amúgy simán felmelegszik nagyon gyorsan de azért a helyedben csekkolnám hogy mennyi a folyadék szintje
Igen, azért mondom, hogy tescós, mert a célnak megfelel, és nem túl drága, bár szerintem lehetne olcsóbb is, ismerem nagyjából a beszerzési áraikat. A magyar boltok úgy általában túlságosan is nagy hasznot akarnak húzni mindenből.
Egy márkás holmi sem biztos, hogy bírja tovább, nekem is van rossz tapasztalatom, meg jó is.
Szia! Igen, nekem is van egy Ti-Techem (is). Hát bizonyos szempontól nagyon szeretem (nekem nagyon jól passzol a fejemre, kényelmes, és nagyon könnyű), de vannak vele problémáim is. Nekem irtó cúgos, fúj benne a szél (de nem zajos), ami nagyon kellemes az augusztusi kánikulában, de 20 fog alatt nem tudom hordani, mert lefagy az orrom. Ami szintén nem túl kellemes, hogy 20 fok alatt borzasztóan párásodik a plexi, nyitogatni viszont csak két kézzel lehet normálisan. Az enyémen egy év után letörtek a szellőző nyitogató peckek, és berepedt a plexi a fóliatartó pöcök mellett. Ennek a javítását kivertem a Shoxból, mert még meg volt hozzá a blokkom, és gariidőn belül volt. Igaz, hogy a főnököt kellett odahívatnom ahhoz, hogy elismerjék a dolgot. Ezen kívül az első úton elveszettem az orrvédőt, amit bele se lehetett rendesen tenni, mert nem passzolt, a bogárhálót azóta szintén elvesztettem, mert az se passzolt, és menet közben kicsúszott. Szerintem slendriánul van megcsinálni, de ha csak kánikulában használod, vagy nem vagy ennyire fázós mint én, akkor nagyon fogod szeretni! Én egy nápolyi motoros boltban rendeltem, és kilopták az ajándék Rossis pólót a dobozból... Hja, és legutóbb menet közben leesett a plexi, nem tudom hogy csinálta, még arra se jöttem rá, hogy lehet amúgy leszedni a sisakról... Ezektől eltekintve a kedvenc sisakom, mindig megnézem, ha elmegyek a vitrin előtt... Főleg a rajta lévő állatkák tetszenek...
Anit elfelejtettem:
A tegnapi Bp-i kanyar a feleségemmel kettesben történt,ki akartam próbálni milyen a z két személlyel.Picit csalódott vagyok,teljesen abban hitben voltam, hogy meg se érzi a masina,pedig igen...Sebaj,azért vettem az asszonynak is motort
Kérdés:A lámpánál állva nagyon gyorsan melegszik:Petőfi híd Blaha:72 fokról 102-re.A ventillátor nem kapcsolt be,nálatok hány foknál lép működésbe?Menet közben a normál üzemi hőmérséklet 75 fok,de ha beérek a városba 90-100 fok.Nem lesz baja ettől az ingadozástól?Az asszony gpz-je meg se mozdul 78 fokról...
köszi és ennek a felszereléséhez kell valami konzol?esetleg van valakinek képe hogyan nézhet ki installálva?
Persze h vannak boltok,h kinek mi jön be ,hol jart mar egyszer jol,es Ö neki az marad a jo.En csak külföldön vasaroltam, csak felsökategorias cuccokat hordok,es olcsobbak voltak mint otthon,több esetben 20%-is volt a különbseg.
#Louisnal vannak olcso cuccok,közepkategorias termekek,es ott van a top kategoria is,elerhetö aron.mindenki a penztarcajahoz meri h mit visel. csak h a különbsegre utaljak.
X-lite-802 379Eu,mig otthon akcioban volt a Superzone-ban 139.900 akkor.
Sidi Vertigo:179Eu,otthon ez a csizma akkor 64.900 volt.
Scorpion exo 1000 otthon 80.000 kb most,kethete kint vettem egyet 119eu-ert akcioban
Felnicsik 9.90eu a 2kerekre(hol van ilyen mashol)?
Hello Mindenki.Szert tettem egy AGV TI-Tech-re,ha valakinek van tapasztalata,véleménye azt meghalgatnám?! Csutka ha jól olvastam a teszteket neked volt ilyened?!
Oké hogy nem felsőkategóriás"minőség" de szerintem épp lehet benne motorozni ( nekem az van ) és azért jobb mint egy farmer
(ára pedig kb annyi)
Ízlés kérdése.
nemtudom akkor lehet énvagyok igénytelen de szerintem lehet jó cuccokat venni a shoxban is
Nem kell sok bolt ahhoz, hogy minőségi cuccokat áruljanak jó áron! (lásd pl. fc-moto, az egy szem boltjával és Európában vezető webáruházzal). A Hein-gerickének majd ugyanannyi boltja van (mármint normális bolt, kínálattal, nem a hazai Louis-katalógusból felárral rendelgető boltocskák) és a termékeik sokkal jobb minőségűek. Én pl. hiába kerestem normális női motoros ruhát, itthon meg a Louisban is csak megfizethetetlen áron volt. Bementem a HG-be, és az ajtóban volt kirakva két állvány akciós női cucc, 120 euróért olyan kétrészes bőr túraruhát vágtak hozzám, mint annak a rendje. A HG saját márkás cuccai sokkal jobbak a Louis saját márkás cuccainál. És HG van Bécsben is, nem kell a világ végére menni.
A Shox? Hát az a hazai tescós motorosbolt. A minőséget máshol árulják.
ez így van amúgy itthon a legjobb szerintem a shox
A mai temahoz hozzaszolva,mki ott vasarol ahol akar sajat dolga.En ugy gondolom,h ma Mo-n nem 1-2 üzlet el a Louisbol(nem rosszul)es meg soknak a Louisos katalogus van fent az oldalan is ami meg .
En mindig itt vasaroltam ,es nagyon jo aron.M-on minden 10-15%több volt mindig.
Mondj pl egyet aminek nagyobb kinalata van es,annyi boltja van,es jol elnek belöle?csak kivancsisagbol,nem veszekedni akarok.
sziasztok nincs valakinek egy z750 2006ra egy hatso ules egy bal lampa kapcsolo es egy km ora display
Szomszed,en ezt a csizmat 200eu-ert megkapom hetvegen,mert akcio van.
Egyébként a Louis kb. olyan színvonalú, mint a hiperek között a Tesco, van sok hasonló nagy motoros áruház nagyságrendekkel jobb kínálattal.