Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért ez nem egészen van így, a Louisban az akciós termékek nem mindig vannak polcon, persze rendelésre meghoznak bármit pár napon belül, de akkor ugyebár vissza kell menned a boltba... A webshop töredékét tartják csak polcon.
Rendben!
hanyagoljuk ezt a sztorit ott voltam érted?nincs lófasz se,semmilyen marushin sisak?szerinted hülye vagyok?vegyél akkor...na mindegy ..
miért neten látod ha van valamiből készlet illetve meg is tudod rendelni akkor nincs zsákbamacska vele vagy tévedek?
menj el aztán utána irogass,ne a neten nézelődj...
illetve egész nap értekezletem van ha nem veszem fel visszahívlak
ok
sőt alpinestarts csizma 149 az is tök jó, sisakok közt is van jó 70 euro körül egyszer nekem is lehet ki kell ugranom bécsbe
Ember, te miről beszélsz?
link
Holnap rádcsörgök!
mondjuk most marushin 888 rs van fent lousban 79,90-ért
végülis igen de nem létkérdés
na azokat a ruhákat mindjárt meg is keresem
be tudod linkelni a plexit?
Köszönöm a hozzászólásokat,de felrobogtam fővárosunkba,körüljártam a motoros boltokat,vettem szép arlen ness csizit 50ért,asszonynak marushin 888-at 30-ért,nadrágot sehol nem tudtak adni rohadjank meg
ne próbáljatok meggyőzni a louisról,mert a szar gagyi cuccok is duplába kerültek,mint itt akció nélkül...szivacsprotektoros nadrág 89 eur akcióban,itthon a shoxban:full protektorcordura+bőr 100eur,ami normális kint csizma az 300-500 eur,kétrészes bőrszerkó500 eur akcióban egy méret,itthon 70-120 a jó minőségű...errről ennyit...nem akarok én senkit megbántani,elhiszem,hogy ki lehet fogni egy évben egyszer egy xs-es kabátot 50 eur-ért...de amúgy egy nagy szar a louis,mint árban,mint felhozatalban...ps:meg lehet nézni a 69 eurós ezeréves nolant a louisban,ingyen sem kellene....
Most akkor eladnád vagy sem?
Egyebkent mos is vannak akciok
sisakok,49,59,69eu-ert,uvex,nolan,stretfighter.
egyzserü ruhak 2reszes,99,129,149eu-ert,
Probiker turacsizmak,59,69,99eu-ert.
250eu-ert össze lehet szedni egy sisak,csizma,ruha kombinaciot.
Mellesleg en mindnet kint vettem amim van,es minden olcsobb volt a Louisnal,mit otthon akarhol.leo vince kipufogora itthon 115.000ft adtak ki arat,kint 319Eu+14.90posta.
Azért vannak nagyon jó akciók a Louis-ban. Előtte meg kell nézni neten, hogy mi akciós. Aztán ki kell menni felpróbálni egy hasonlót, ha nincs ugyanolyan, mint amilyet szeretnél. Aztán meg kell rendelni neten. Én szinte minden héten megyek Bécsbe meetingelni meg kint éltem egy pár évet, szóval azért ki lehet fogni pár ütős akciót. Aki mást mond az hazudik
ok de szerintem akkor is jobb már a net, meg itthon megveszem még ha nem is sok az utiköltség de egy csomó idő is elmegy vele
négyen egy autóban nem egy nagy vaszizdasz leosztva. de ha szemfüles az ember, akkor itthon kikapja akcióban vagy ebay..
Azért ha van esze, előbb felhívja őket...
jah meg azt is bele kell szűámolni az árba hogy el kell menni érte bécsbe
Milyen akrapovich 40ezer milyen motorra?
Gabor elöször meg kellett volna nezned a neten,masodszor szoltal volna nekem sms-be es mondtam volna h mik az arak.heti 2x megyek el Salzburgi mellett..
Masik dolog,vannak nagyon jo akciok,utolso darabokra hidd el nekem.
pl.Scorpion exo 1000-est 2hete a csajomnak 119eu-ert vettem .
Tenyleg nezd meg a plexit ami most van akcioba 49.90ert versenyplexi.jol nezz ki.ha kell elviszem neked,mivel ugyis talalkozunk a bilincs miatt.
kösz, akkor marad ez
ööö én is jártam így. menjünk bécsbe, mert akciók vannak dögivel. erre mire kiértünk a jó méretekből sehol semmi, a kesztyűk meg vagy sz*rok voltak vagy drágák.