Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegnap este is mentem egy kört mikor hazaértem nem bírtam ellenállni a kísértésnek ha minden igaz holnap viszem gumishoz felkerül az új hátsó és akkor lehet megint kenni neki
nem a 3hettel van a gond,hanem mar semmi kedvem .
A micron jol szol meglatod majd .Majd talald ki addig h hol talalkozunk?palya mellet lenne jo nekem valahol
márcsak 3 hét kibírod ....én is kiváncsi vagyok a micron muzsikálására
Ne is mondjatok,en is mennek mar motorozni,de meg messze van az.vasarolgatom a cuccokat a motorhoz,es motor meg 800km a garazsban letakarva
szerencsére már elvonult a rossz idő süt a nap ezerrel 16-17°c van kint ideális időjárás
nálunk hideg is van,el i s borult a ég rendesen...ilyenkor nem szeretek annyira csapatni,bár egy fehérvár-zámoly-gánt-tatabánya-fehérvárt lehet gurulok:-)))
én még pénteken tudtam menni estefelé egy karikát, remélem ma megint tudok menni egy kört jó lenne
pénteken nyomtam egy klasszikusat: pápa-bakonybél-zirc...ledobáltam róla a Tomahawk gyártmányú csodákat ,felkerültek a bt023-ok,az új gumikkal bátor voltam,fehérvártól lekoptattam a felső csúszós réteget.Csapattam egy jót 45 km-22 perc.De ha az út is jó lett volna...Ajánlom mindenkinek gyönyörű környék!
Én az 1.re szavazok
A 200at nem bírod "túra-tempóban" ....az fix míg egy gőzmozdonyon "jobban viselhető" fogalmazzuk így. Mivel két motorom van jelenleg és mind a kettőt meghajtottam a hétvégén. Tapasztalatok. Z: 140 átlagban a jó TL: felette
szerintetek melyiket vegyem nem tudok dönteni
2004-2006-os évjárat belefér
legyen 200 de jah utána nyilván jobb az idom mögött
1.7M a felsőhatár
Vegyél egy ZX-10-et!
Azért ez előtt a Factory előtt beszéljünk!:D Nemrég vett egy haverom!
azt tedd hozzá, hogy 170-ig
mind kettőnek vannak előnyei meg hátrányai de egy tény a naked sokkal kényelmesebb - legalábbis szerintem
Az a bajom a tuonoval, hogy az is naked, most sportmotort szeretnék. Egy tuonora nem cseréltem volna le a Zét
akarom mondani tuono
én mentem olyannal :) két akra volt rajta és nekem egyáltalán nem jött be :) Szép motor meg minden. De nekem kényelmetlen volt. Akkor már inkább touno :P
az kemény gépezet főleg ha rajta van a két akrapovic bár én inkább tuonot vennék
Valószínűleg egy szutyok olasz
RSV 1000 R Factory
és mi lesz a Z helyett?
én maradtam a michelin power one-nál ilyet vettem most is csak 190-est hátra