Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kurva ronda lesz
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-4435716
szép
hogycsináltad matrica vagy kivágtad?
Ló estét!
Egy kis ízelítő!
Mennyi km van benne? Mennyit kérnél érte?
amúgy hozzátok hozzám az ilyen dolgokat aszt ottlehetsz ha nagyon akarsz
nemtudom hogy mobilt csináltak e elvileg műhelyben tolták az ipart de a kintről hozott kocsiknál simán megcsinálta nekem a kertben hogy ne kelljen rendszám nélkül szaladgálnom
modbil helyett mobil eredetvizsga
sajnos a szabály az szabály nekünk is muszáj betartani amúgy az a haveros bevizsgálás lehet modbil eredetvizsga volt nem? annál megint másvolt a szabály de 1 éve nincs mobil eredet
ok de ettől még nem muszály misztifikálni a dolgot nekem régebben haverom csinálta meg otthon a kerben... lehet ezt korrekt módon is intézni... amúgy meg miért ne állhatnék ott a saját tulajdonom mellett ez is egy hülye szabály
enyém jó állapotú de 2007-es így 4 éves
Hát az eredetvizsga márcsak ilyen
Egy fedél alatt a motorral nem tartószkodhatsz, mert ha bejön egy ellenőr vagy valami főfasz akkor segbekúrnak minket, hogy az ügyfél mértnem a váróban pihenget
Az ár meg hatóságilag előírt összeg azon nagyon nemlehet váltosztatni mivel csekken feladjuk a 17-et és majd egyszer visszautalnak belőle valamennyit
most jöttem át az alagűton a lanchídnál szemben bejött egy monster 2 termignoni dobbal volt koncert rendesen
Hmm...nem lettem sokkal okosabb de talán vhogy majd csak sikerül fölvarázsolni!Elvileg 7végén megyek a motorért...Másnap jelentkezem a plexiért
Hello!

Keresek max 3 éves vagy fiatalabb kevés km-es Z750-et, ha esetleg valaki tud jó állapotút akkor szóljon!

Köszi a segítséget!
ha megadnál 1 tel számot privibe megköszönném!
monoke18@gmail.com
Király! felírom az elérhetőséged! Köszönöm
Nem gond! Amikor kell szólj!
Hello!
Egyelőre más tervek vannak.
Hosszú távon biztos nem fogom kibírni motor nélkül...
nem is lesz új gép helyette?
Sziasztok!
Megválok szeretett motoromtól , mellyel jóformán e fórum indulása óta össze vagyok nőve...
Ha valakit vagy valamely ismerőst érdekelhet egy megbízható forrásból származó vas, akkor keressetek:
Eladó Z1000
És akkor te ezeket csinalod ugye? Nem lenne gond, ha kicsit később kellene? mert most anyagi csőd vagyok
Sziasztok!Tegnap felkerültek az új papucsok,beruháztam egy új akksiba(hietelen,hogy milyen árszórások vannak ugyanazon terméknél 6500-17900),valamint elvittem eredetiségvizsgára,na az egy vicc volt:kiküldtek azzala aszöveggel, hogy hiper titkos kormányzati vizsgálatról van szó,civilek nem láthatják.Ok,kimentem hátra cigizni,onnan pedig az ablakon keresztül tökéletesen lehetett látni az egész műhelyt.Mondom leselkedek egy picit:10 perc szendvics majszolás, 4 fotó, egy kis papírgalacsin dobálás,majd közösen fellapozták a playboy aktuális számát,s gesztikulált kommentekkel illeték az egyes oldalakat.Majd még egy-két perc néma ücsörgés,s látom elindul a váró fele a lacika,visszasuhanok,odalép hozzám elgyötört fejjel:készen vagyunk, 17 ezer. Pihenésképpen nekiálltam este 6 kor az izzó cserének.Lebontottam az egész fejidomot,4 bolha,plusz 4 10-es csavar-ebból kettő nagyon eldugva a fejidomban.Tippeltem a h2-es izzóra,hát nem az volt.Iránya Norauto,szerváltam jó kis 5500 Kelvines izzőkat,meg ha már ott vagyok narancs helyzetjelzőket.Mire hazaértem sötét lett ,lényeg,ami lényeg udvaron világítás nincs egy darab teszkós öngyújtó lámpájának fényénél raktam össze,valamint válogatott ékességekkel illettem minden japán motor tervezőt...de elkészült,nagyon durva fénye van,mint egy xenonnak...meg a narancs helyzetjelző állat...kicsit hosszúranyúlt,de gondolom megosztom
Ezt a képet találtam.
Tudnál erről egy közeli képet föltölteni?