Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Mindenki.Volna egy új női kawasakis kertésznadrág (lányra) való inkább?!Ha esetleg valakit érdekel adatlapon megtalál.Csere hasznos dologra érdekel...
Ezt mondtam én is neki...
Tegnap már sem időm sem hangulatom nem volt furkálni a rendszámtáblát.
Azt a nagy ronda műanyag keretet nyugodtan leszedhetnéd róla, és felcsavarozhatnád a rendszámot
Na a tegnapi nap megszületett a saját készítésű rendszámtartóm!
Szia! Megjött a matricád! Küld át a cimed légyszi!
Oksa
Az új gazdája elmondja ha akarja, én nem szeretném, bocsi
Menyibe ment el?ha publikus.
Nekem volt! isteni mindenre jó gumma.
Hamar melegszik, 10000 belefér, és ha nem végeled lapon akkor sose csúszik750-en.
Ok.ertem.venni egyszerubb mint eladni .sok sikert hozza.
Csak sajnos még nem az enyém. Jelenleg gyalogkakukk vagyok és leszek még pár hónapig , most írtunk adásvételit, szerdán viszi el a srác a zét.
ha csak túrázol, igen
Végre kész
Megvettem az új gumikat...
(42000ft volt az első és hátsó)
BRIDGESTONE BT 021 (180/55,120/70)

szerintem megérte...
Szerintetek?
Sziasztok!
Ma végre kijavítottam a mocit. A blokkhoz sikerült olyan festéket kevertetni hogy meg se látszik hogy fújva volt az oldala. A hasidomot is sikerült szépen kijavítanom annak ellenére hogy eltört meg hiányzott belőle egy darab. De kész a gép. Már csak le kell mosni teljesen és kész is
nem tudlak követni, de akkor mindegy is. kösz!
Szia! Puig márkájú plexi van rajta és természetesen a gyárit is adom hozzá.
azért nincs hirdetés mert ne feltétlenül akarom eladni csak beírtam...

műszakilag hibátlan oldalt a deklin van rajta horzsolás más baja nincs... illetve van nekem is hasidom, z1000 plexi, meg üléspúp ami a képeken nincs még rajta... meg van egy xenon is amit be lehetne tenni
Kedves Márkatársak !
Végkiárusítás ! ICON, HJC sisakok harmadáron - Frank Thomas, Motrax, HJC, Spool, Icon, Soul Race termékek
Ezt ne hagyjátok ki, a régi importőr szó szerint raktár kisöprést tart !
Kb. féláron adják a cuccokat. Sisakok, ruházat, bőr, textil cuccok, kesztyűk, protektorok.
Már csak ma, péntek, szombat vannak nyitva ,délután kettőig.
XIX. Üllői út 202. Ganz Műszer irodaház, kifelé a baloldalon. Bekanyarodsz balra a kis utcába az irodaház mellé, és az utca jobb oldalán az iparterületen hátul egy raktárban vannak.
Én vettem magamnak egy HJC FG-15 sisakot, F. Thomas textil dzsekit, Icon bőr kesztyűt és a kawára egy hátsó emelőszem-bukógombát. Megyek vissza az asszonnyal, kell neki kesztyű, meg nadrág.
Telefonos bejelentkezés: 06307032454
Emailben tudok küldeni tételes listát árakkal és egy pdf-t.

Széles utat !

És van egy eladó gyári plexim a régi z750-re, ha valakit esetleg érdekel.
szia plazer! szép a gép a képeken. hirdetés nincs róla?
egy kis leírást tudnál róla adni, műszaki, állapot, stb. kösz!
Szia
Milyen plexi van a motorodon?
Szep a verda.Gratulalok
Sziasztok! Motorom sajnos eladom:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_1000-4580
450
Á, bolondokkal inkább nem beszélgetek