Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva! Itt Pest környékén kanyarodtam egyet egy csajjal, azért hívtalak, hogy jössz-e. Aztán megindultam nélküled.
Borogasd ki a sörét a WC-be, mondván, hogy ha folyadék, akkor az ott is lehet az üveg helyett.
Én az első új motoromat 2 hetesen kölcsönadtam az öcsének... (az eredmény hasonló volt a kicsit lejjebb szereplő járgányhoz...) Bár utána én többször is felborogattam, de így legalább az öcsémre foghattam a dolgot...
Kabát és nadrág biztosan, de próbálnia kéne! Sisakból van XS, az nem tudom, hogy még az nagy-e. Kesztyűből 6-os a legkisebb. Írj egy üzit, megbeszéljük!
Csuti, van a lányomra való kabátod, sisakod és kesztyűd? 50 kg és 168 cm. Vékony és magas.
Hát az lesz... :D De az a legnagyobb baj hogy azt mondta hogy ne hogy azt gondoljam hogy majd egy szar miatt idegeskedik... Ez bosszant a legjobban... Mondom a kuva életbe hát tudja hogy mennyit dolgoztam érte mert nála dolgozom így tudja.. :S és csak ennyi... :S akkor már amortizálta volna le teljesen hogy újra keljen festeni.. :D Biztos hogy gyöngyház fehér lenne :P :D
Dobj egy tockost faternak!
Sztenderen volt.... és jobbra borították fel... Az édesapám... :S Saját pincébe... a motornak berendezett kis sarokban..
Nem annyira vészes...de igy csúnya...ha nem pont ugyanaz az árnyalat az sem nagy baj...csak ne legyen ennyire feltünő...Bár ha telibe kell fújni a tankot akkor ugy már feltünő...
Emelőn volt vagy hogy történt az eset?
Sajnálom
Ha visszább olvasol akkor Panyo írta hogy neki 2x kevertek ilyen színt külömböző helyeken és mások is fújták de nem tudták sehol sem eltalálni a színt.
Ez nem néz ki vészesnek....
Egyébként nem is azt mondtam,h.1 deci festék kell..hanem,h.mennyibe kerül 1 deci ;)
Nem..nem ő az! Hanem ő!
Helló!

Tán a lombardnál lévő kawáről beszélsz? ( Erre nem elég 1 deci festék mert jól össze vissz van verve, szerintem kell aláfújó szín
is a zöldnek min 3000/Ft deci)
Ő lenne az?
Szevasz szomszéd:D
kedden hívtál aszt nemvettem fel, sorry
majd vísszahívtalak és tesem vetted fel
amúgy voltál valamerre?
Mert nincs annyi kp.h.vegyek egyet igy csak hitelátvállalással jöhet szóba a dolog...
Egy vadidegen pincében tartod a motorodat vagy ismerős/család-nál?
Miért nem veszel inkább egy sérülésmenteset?
Üdv néktek!
Szétb*sz az ideg. A motorom a pincében egy sarokban pihent hogy senkit ne zavarjon... Erre... Felborították. hasidom, jobbos oldaldekni jobbos segédváz.... Vihetem festőhöz.. Az emberek nem képesek megbecsülni a másik tulajdonát
Hello!Tudna vki segiteni?Találtam egy eladó z750-est,2007-es lime zöld szinben!De a moci az oldalán csúszott!Tudja vki,h.mennyibe kerül kb.egy dl festék?Csak miheztartás végett,h.megéri-e javitani!?Előre is köszönöm a segitségeteket!
Hello kingmidas!Milyen finomság kerül a helyére?
Szeva Jani
Szia ! Ha érdekel , Michelin Pilot Road 2 , párban , bruttó 72-ért . Teljesen hivatalosan , számlával !
Falun?
Középen 4-5 mm de majd lemérem, és felrakok róla 1 pár képet.