Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazán nincsen mit Uram!
Ez a kód Dupont-hoz jó, 2 rétege van + a lakk, de neked nem kell kikevertetned csak az egyiket, mert az másik színnel nem lehet mit kezdeni, csak ront a helyzeten. Ismertető jegyet nem tudok, csak annyit, hogy az a szín kell neked ami gyöngyből épük fel nagyrészt.
Nekem ezzel van fújva a hasidom, sárvédő és az üléspúp is, nem tökéletes, de nem olyan gáz, ha türelmes a fényező akkor ráérezhet az ízére...
Szia!
Nagyon elmerültél az ebay-ban,függő lettél?
Annó én is csináltattam, de sajna csak papírra vetve voltak meg a méretek amik azóta már nincsenek meg...
Ha gondolod leméregethetem az enyémet...
Milyen anyagból akarod csinálni? Én sajnos vasból csináltattam és hiába a festés, azóta már tiszta rozsda, ha valami rozsdamentes anyagól csinálnád akkor nekem is kellene egy pár olcsó pénzért...
Emelő szemet akarok csináltatni hátra nem tudja valaki a méreteit?
esetleg kép ha volna.
Köszi TeeBee!
Köszi!
Helló!

Eladó egy E szabványos Marving sportkipufgó hangtompítóval és összekötőcsővel 38eFt valamint egy hasidom 10e.

70/6231473
Sziasztok!

Gondoltam hátha érdekel valakit...
Nekem sajnos nem jó, de ez potom ár érte, még akkor is, ha feljebb megy a licit során...

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAP...

Üdv KillBill.
kőszi
Szia!

Látom olajat keresel de a 15W50-et Zx-10 be 636 nem ajánlatos! 10w-40 10w-50 Üdv:Zsolt
Hali!
Van 1 pár eladó alkatrészem akit érdekel, ár megegyezés szerint.:
1 pár használt fekete csepp tükör
1 pár használt karbonmintás kockatükör
Z1000 (2003) ledes hatsó lámpa
Z1000 (2003) gyári kormány
mail: monoke18@gmail.com
Szép Jó Reggelt!
8N - ez kell neked!
De amúgy keresőbe visszakeresgetve találtam ilyet is :
Color-Rite Top: 3808U
Color-Rite Base: 1808U
Factory Code: 8N
Factory Name: Metallic/Candy Lime Green

standox : lime green : 7f
Panyo írta hogy candy lime green kell neked.
A pdf be van candy lime greenhez kód : 3X
Ezen nem igazodok el
Csak egy 'körömlakkos' üveg javitófestéket akarok kevertetni mert van két kisebb karc,arra jó lesz.Voltam ma a festékboltban de nekik nem volt meg a szinkód hozzá.Hasonló kártyájuk van de jobb lenne a gyári kód.
és ha megnézeti az ember spektrométerrel vagy mivel akkor sem lehet jót keverni?
Hát az a helyzet hogy elvileg az...
Föstőnk szerint nem sikerült u.a. olyanra ...
Nem érsz vele semmit,mert nem lessz ugyan olyan mint a gyári
Bemész bármelyik autó-motor festékboltba és ott van kódkártya a Candy Lime Green-hez,de a végeredmény nem lessz jó(nagyon elüt)
Valaki adja meg nekem a 2007,Z750 lime zöld szinkódját
Elöre is köszönöm.
Háj!

Hát elég jól néz ki!
( bár hogy bele is kössek valamibe, amilyen színű lett a felni abból nem maradt? azzal a színnel a csík szerintem még ütősebb lenne...)
Örülök mint majom a hajának...
Kész a vas legalábbis vizsga kész. Magamat ismerve sose lesz kész, vagyis olyan állapotú amilyet szeretnék...
Ami még érdekelne ha valaki tudna bontottat a fejidomhoz takaró műanyagok.
itthon vagy 2 éve voltam utoljára de már akkor annyira kicsi volt együtt volt az utazás jacht meg tökömtudja milyen kiállítással alig volt pár moci