Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nálunk meg a hangulat miatt tartott reggel fél 8-ig
Hát ezzel meglepett eléggé az unokahugi
Én már készítem a fürdőgatyámat,mert még esküvőn sosem ugráltam nedencébe, És gondoskodtak róla,hogy senki se tudjon lelépni amíg tart az esküvő,mert az Európa hajón lessz menet közben
úúúúú de elmennék egy adisznóölésre, finom friss pecsenyehús, vér, friss kolbász stb... jajj de jóó az
majd elbótoljuk valahogy
az elég komolyan hangzik nálunk is volt medencés party az nagyon nagy buli
Engem érdekelne, mennyibe fájna?
Jó kis diszóölés
Boldogulok nagynehezen,de inkább világosban,hétvégén.
Ma is most értem haza,mert az unokahúgom esküvője lessz Júliusban és mesélt,hogy hol és milyen lessz ááááááááááá ezek megbolondúltak ilyen esküvőn még nem voltam már várom
kis ízelítő:a szervező a próbavacsora végén megkérdezte,hogy hogyan szeretnének távozni a hajóról a nászútra helikopterrel?mert akkor a légtérhasználatot is el kell intéznie!elmeháborodottak Lesz buli az biztos medence,stb.
lesz 1 pár eladó
az emelőszem rozsdamentes anyagból lesz most beszéltem a májsztróval
egy tömb ami egyben van esztergálva az szerintem lazán elbírja a mocit az emelőn
köszi de nem költök rá, haverom tartozik így adóságba megcsinálja.
Háááát, én sajna biztos, hogy nem leszek ott, nem kezdem újra, de... (250km + vissza). Amit meg akarok nézni megnézem neten...
Nameg a hétvégén a Lovagokkal disznóölést tartunk, úgyhogy nem fogok unatkozni...
Nem boldogulsz? Sajna tényleg nem olyan egyszerű, de menni fog az... Próbáltad úgy is ahogy mondtam?
Én ilyet vettem!
Asszem az X-Bikeban baráti volt az ára
zsír már küldöm is a mesternek,köszi szépen
Milyen oknál fogva?
2 versenyszezont huztam le 15-50 es Fuchs-sal...kb minden gond nélkül.pedig a fordszámmérő csak akkor volt 10000 alatt mikor kivettem a kulcsot.
Alumíniumból lesz,ha marad anyag akkor csináltatok neked is,mert csináltatok 2pár ilyen gombát is
Nem tudom, az lehet gyenge, nem?
Szia TeeBee!
Hétvégére halasztottam a forraszgatást
Ti jöttök a motorkiállításra?
jóvilág kft.
jóaz aluból is nem?
Így megfelel?
A felnit is ezzel fújtok... bocccccsánat