Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azok ti voltatok?Na ha tudtam volna akkor odamegyek, hát bocsi.De amúgy kérdezni is akartam tőled hogy nem gurultok e ma!Majd legközelebb tessenek szólni vagy kézzel inteni
Köszi Borsoka! Én nem nénizlek le mint más! Elég puha gumi, D 208. Hátha sikerül...
Erről leginkább a gumist kellene megkérdezni, ha őszinte ember
Én mentem már javított gumival (3-as facsavar volt beletekeredve) és semmi bajom nem lett, de sok múlik a gumis munkáján és a te bizalmadon ha nem lett rajta akkora lyuk, hogy belefér a hüvelykujjad, egy próbát megér
Hello Mindenki! Lett ma egy hátsó kerék defektem Van még a kopáshatárig kb 1,5mm. Szerintetek ha megjavíttatom még nyugodtan használhatom utána?
asszem én is láttalak ma, parknál álltunk te meg a piac felé pirítottál lefelé...
odajöhettél volna
A Tehén pöccre indul pedig tavaly október óta még a kulcsot se dugtam bele
jövő hétvégére készen lesz a nadrágom is és megnézem én is, mennyire előzékenyek az autósok
Én inkább elmotoroztam a belépő és az ottartózkodásunk árát
Hello Mindenki.Én tegnap voltam a kiállitáson szerintem gyenge volt!Kevés kiállitó drága belépö és a ruhák sisakok tavaly jobb áron voltak.Aki még nem volt kint nem ajánlom!
Köszönöm mindenkinek a gyors választ! (ezért imádom a Zé fórumot)
Csá! Mi is megyünk ma!
Szia pityu. Kellene egy kis segitség. Kawa z-750/2007/, hasidom felfogato vasak kellenének, de sajna én seholsem találok. Ha tudnál segiteni nagyon megköszönném!
Szia!
Én az autómnál jártam így, nehezítve (Nagymamám volt megbízással az okmányirodában), de természetesen elfogadták a neten kötött ajánlatot is
Hello,

szerintem elégnek kellene lenni. Mondjuk az még csak ajánlat. Nekem 5 nappal az ajánlat után küldték a szerződést. Lehet azt fogják mondani, hogy a szerződés kell nekik.

Üdv

billy
Hello!
jó szórakozást!
én tegnap rohadtul megfáztam ! voltunk a kiállításon szerintem nem volt túl jó. sisakokat nézegettem(nem volt sóhaj )
nekem több esetben is elég volt a kinyomtatott netes szerződéskötés
(műszaki ill.átírás)
Helló mizu... én most indulok Visontára össze ugrott a kicsi és be kell repülni.... szép napot....
köszönöm,de nem nagyon hiszem, hogy ki tudnám fizetni?
Reggelt!

Segítség kellene olyan embertől aki Union24 Biztosítónál van. Ma megkötöttem a honlapon a biztosítást, holnap meg az okmányirodában visszahelyeztetném forgalomba a motort. A biztosítás megkötésénél a Banki átutalást választottam. Eddig semmilyen emailt nem kaptam, csak a biztosító honlapján kaptam vmi ajánlatot, de a biztosítást már megkötöttem. Elég az ha azt nyomtatom ki és viszem be az okmányirodába? Vagy most mi a teendőm?
Ööööööö, nem úgy volt korábban, hogy ezen a hétvégén lesz a Kawa Expo? Most nézem a hirdetést, és jövő héten lesz, pedig már régen bevéstem a naptáramba erre a hétvégére. Hát ez jó vicc... Most én vagyok az Alzheimeres, vagy tényleg elcsúsztatták egy hetet?
Mi megyünk ma a Kawa napra!
sziassztok
megszeretném kérdezni h van itt valaki aki mondjuk üléspúpot rakott fel és nem kell neki a hátsó ülés? nekem csak az a kapaszkodó kéne ami rajta van az ülés nem?
Igen, közben megtaláltam. Ezer hála!

Holnap is nyitva van még ez a bigyó? Mindenhol tök szarokat írnak. Hogy kicsi, meg langyos, meg gagyi. Hét ágra süt a nap, most menjek ki fájdítani a szívem!?!?
az elsők között
Ducati-ról is van?