Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kezd összeállni az oldal
http://bigantairbrush.webnode....
Gépkiállítás az Axiál által forgalmazott gépekből
Axiál Szakmai Napok
hali!mit takar az a Bajai Axiálos rendezvény?!még nem hallotam róla,pedig itt van a közelbe!
Hátbazmeg ezek után nem.
na látod ebbe nagy az igazság
Tegnap este okosodtam sokat, együtt iszogattunk a holland es a francia kollegaval. Nagy motorosok mind a ketten, csak egykicsit idösebbek, mint en.
"Egy nö miatt nem szabad lecserlni a motort."
Az enyém még eladó, a srác visszalépett . Kár, hogy nem kértem foglalót...
Olyan ezzel a motorral foglalkozni, mintha főtlen törött tojást akarnál húsvétra kifesteni. Szélmalomharc...
nekem 2005-ös 636-é van benne, minden felfogatás passzol, viszont a fesszabot át kell helyezned, mert a gáztartálytól nem fér el, mondjuk az enyém 2008-as de, a fesszab szerintem, ugyan ott van
Ide beírod a most használatban lévő mocid tipusát és évjáratot, a kapott lehetőségekből kiválasztod a hátsó gátló pdf leírását és kiirod a méretet. Majd beírod a 636 évjáratát és összehasonlítod azzal a mérettel és felépítéssel. Ha nyelvi problémák adódnak ne feledd a google a barátod
http://www.ohlins.com/Product-...
Kár,nekünk is tetszene ilyen kupak :)
Kösz mkinek a segitséget.Igen tudom h kereskedő,egyébként fekete volt 2009es,aztán Ő fujta le(mellesleg elég jol) és a szinkod 2010.Ha komolyan érdekel akkor megy a miskolci Kawába teljes átvizsgálásra,és ha ott azt mondják minden ok akkor megvenném.
Egyébként 1,45minden benne lenne.Mellesleg nem találok a piacon 08-09es számomra megfelelő szint.
Te ha legközelebb errefelé motorozol szólj már légykedves. Szívesen csatlakoznék, mostanában szinte úgy is mindig Egerben vagyok.
sztem bele lehet tenni
nekem eleve az gyanús aki árulja, én is érdeklődtem nála egy zx6 után, de össze vissza beszélt, aztán haverom felhívta később és neki már nem ugyan azokat mondta mint nekem, úgyhogy...
nagyon nézd át...
Na mondja meg nekem valaki 2006-os zx636 hátsó rugóstagot bele lehet tenni 2007-es z750-be?
Ami még nem stimmel a motorban, hogy ha valóban 2009-es és narancs, akkor a fekete a segédváz színe, vagyhogy a francba hívják.
Alu színe a segédváznak csak a 2007-es z750-nek volt, fekete, szürke és zöld szinben!
GyanÚÚÚÚSSSS!
Mire behozod 1,5M és ki tudja, hogy mit vettél?
Európai út! Szállj már le a fellegekről! Mihez akarod az utak minőségét hasonlítanii? A magyarhoz képest igen csak rendben vannak az utak Erdélyben. Az viszont igaz, hogy ne térj le a főútról, illetve ha gáz van a mentő sokára jön.
Már csak az a kérdés, hogy mihez vagy szokva? 80-as tempó kevés, miért nálunk mennyivel lehet: jah a 90-el, az sokkal több ugye?
az utat vágom na majd ha tudok vmit jelzem

buzi inter
Na akkor legalább volna valaki aki tudja merre kell menni Sajna a péntek teljesen kilőve mert 14:00-22:00-ig meló.Így nekem csak a hétvége jó
nincs azzal baj h motorral mennénk akkor még megdumáljuk, holnap holnapután már megtudom h mikor megyünk bajára, akkor tudok válaszolni
Pénteken senki nem jön ki?
Szombaton a sok divathülyéhez nincs kedvem
Amúgy nekem a szombat lenne a legideálisabb.