Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kutyacsont + himba is a 636-é, a Z cuccait nem próbáltam hozzá, de stevesaki szerint nem jó, van pár mm eltérés
Olaszból hozott törött motorból van,garantált 3600km(elég korrektnek tünik a srác),20e.ft
Ja sztem a himba maradhat.... esetleg a külön zsírozási pontok lehetnek a különbség. Nálam csak az volt..... Szétkaptam a régit jó bezsíroztam egy darabig bírnia kéne
Szívesen! Én is innen raktam össze! Ahány z-s annyi tanács
Érdekelne mennyiért és honnan sikerült szerválnod
Írhatsz priviben ha itt nem akarod....
Köszi!
Szombat de.dolgozom,du.fiam szülinapját tartjuk 3éves
Vasárnapra adj uram jó idöt!
Hétvégén már 15-20 fok lesz. Én biztosan elpuffogok egy tank benyát.
Hurkazsir köszi!Elvileg a 08-09es Z750(ami sz.tem ugyanaz mint az én 07esem)telója felfogatási pontokon és méretekben azonos a 2005-2006os zx6r-el,az Öhlinsnél .Igy valszeg a gyári telóknál is konpatibilis a kettö.
Én is úgy nézem a feszszabályzót odébb kell tenni a gáztartály végett.Kutyacsont,himba maradt az eredeti vagy az is a 636-é?
Holnap dobják postára az új telót
Ok.Csak jönne már az igazi tavasz!
Nekem bejön-ne, de hogy én nem fogok százezreket ölni egy upgrade-be az tuti. Mennyiben fog megállni a Z1000?
Hali!
én talán megyek pénteken, de sajnos nem rajtam múlik mikor szabadulok el, ha 2-3 óra között el szabadulok megyek
később már a fene tudja
FIGU
Nézd meg az enyémet!
Sziasztok.
Megérné így átalakítani a gépet vagy nem néz ki annyira jól?
értem
kössz azért az infókat
Szia
Bulgárián mentem már keresztül busszal,de szó szerint 1 kilométerenként megállítottak és minden szarral baszogattak minket.A román az meg alapból utálja a magyart és ahol tudja megszopatja.Ezt egy haverom mondta aki jár ki a románokhoz.
Amúgy jó utat.
megéri kimenni, aki szereti a mg-i gépeket annak nagy buli hát még annak aki velük dolgozik ...
Köszi!lehet én is elcsalom az egyik Track-os haveromat!Ő pl. egy Fenderrel melózik,szép dög!
A szomszédomtól
Olyan eberektől, akik motorral kereskednek, és félnek, hogy lemegy az itthoni motorok ára. Bár lassan nálunk olcsóbban veszel motort, mint külföldön.
Festett vázú motorért nem adnék 1,5 millát!
Szia én csak hirdetem az igét, meg szerzem a munkát, nem én festek ja és sima kompresszor
Az Airbrush kompresszort milyen nyomáson használod?
Ezt honnan veszed?
Az a töréstől is függ, illetve én várnék vele 1 hónapot, úgy néz ki eltörlik a regadót!
na eldőlt nem tudok menni veled a kiállításra, mert szombaton megyünk Bajára, majd jövőre