Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikó? Hó? Apropó hó, időjárás monnyon le...
Jó reggelt!
motor, teeeeeeeeeeee
hát nem esküvői
Kiállítás? Milyen kiállítás?
teljesen jogos a kérdés?!
túrázni is lehessen benne, meg pályázni!amugy sport csizámra gondoltam!nem sétálni akarok benne (gyalog túra) !
az a lényeg,hogy ha bármi történik, ne a bokám törjön!
Nem tudom ,de úgy látszik nagyon vegyesek a tapasztalatok ! ...és nem csak a fritz-ekről van szó .Azért nem mindegy ,hogy kint mire számíthat az emberfia-motorral- E-s kipu-val.
Vagyis a konklúzió: érdemes visszacserélni az eredetire ha túrázunk egyet a környéken .?
az egy nagyon jó kis környék
Chemnitz pedig "Osiland" de Csutka is tudhat egy ket dolgot...
Akkor itt egy ujjabb pelda.
Egy cimboramnak viszek haza GSX-R 1000 K5-re gumit, 120/190 a Bridgestone BT016. F-es es K-s volt nekik raktaron, viszont a K5-re L jelü kell, amit meg kell rendelni. En mondtam neki, hogy tök mindegy, nalunk nem nezik. Ö viszont nem adhatja el, illetve nem szereli fel. Mondtam neki, hogy haza viszem, de akkor is...
A kiallitason...
mivel is?!
ne zavarjáááá mááá öossze kora reggel
20.-án szombaton!
Úgy be van itt mindenki fosva a német meg az osztrák rendőröktől, hogy az hihetetlen, pedig nekem teljesen más a tapasztalatom, bár csak a labancokkal van. 2 évig éltem Bécsben, előtte egy fél évet Chemnitzben, van egy csomó barátom, haverom akik még mindig kint vannak és motoroznak. Már nem egyszer megállították őket, de a papírokon kívül mást sose kértek és nem egyszer megdicsérték pl haverom BOS dobját, hogy milyen állatul szól. Engem is többször igazoltattak kocsival, sose volt semmi.
Tavaly bemértek kézi radarpisztollyal, 50 helyett 83, és 21 eurót fizettem a helyszínen (majdnem megölelgettem a rendőrt, hogy csak annyit ).
Kvázi nem akarom elhinni, hogy a német jardok direkt baszogatnának, de ez az én véleményem...
Danke mindekinek!
Szavaztam, a kombájn Rocks!
Helloo!
Faja még a végén találkozunk kint majd szólj, hogy mikor ne menjek
Szia! a kiállításra mi is megyünk a csapattal!
az aprók között vagy a kiállításon vetted
En is ott vettem az enyemet
4-5 óra felé én 6ig bent rohadok
legalább ennyi örömöm legyen, hogy kicsit bosszantom a többieket aprókat meg nem nézegetek, mert sosincs 40-es csizma köztük pedig mennyire jó lenne egy új csizma asszem megvárom a motorkiállítást, hátha ott lehet egy kellemes akciót kifogni
tapasztalat kiállítási akciók ügyében
Az ilyet nem kell nagy dobra verni
Csináld úgy mint én : Szemezgetek az aprókból, figyelgetem a hozzászólásokat lassan megreggelizek, majd délután 4-5 óra felé mikor a szerencsések már otthon vannak, bekapcsolódom az érdekesebbnél érdekesebb témák megvitatásába....
akkor lassan kimászom a takaró alól , megiszom a kávémat és nem csinálok semmit
nektek jó dolgozást
Mifele csizma kell?
Börkombihoz, farmerhez, textil ruha?
Akarsz benne setalni is, vagy a sok müanyag a lenyeg?
Turazni kell (egesz nap hordani) vagy csak 2-3 orara?
Vizallo, cserelhetö koptatok, stb...