Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és mikor érdemes nyáron kimenni. Tudod, amikor a legmelegebb van
Mikor utaztok? Mi is ezt a helyett gondoltuk ki. Kíváncsi vagyok rá. Mi két gyerekkel mennénk. nagyon jól néz ki a honlap alapján.
Kicsit motoroztam ma.
Kicsit jobban vagyok Hideg volt.
nessebar ba megyünk
most foglalom a szállást
tavaly itt voltak barátnőmék és nagyon elégedettek voltak mindennel
mi a dünébe megyünk http://nyaralasbulgariaban.hu/
Az szép... ennyiért itthon nem kapsz ilyet... Melyik részre mentek? Ez ilyen előfoglalási akciós ár? Mert ennyiért tényleg ajándéknak tűnik. Itt van a Béla adatlapja.
belapalffy @ yahoo.com
az email címe, rendes erdélyi srác, Z1000-es tolja. A szóközt töröld a címből. Biztosan segít neked, hogy merre érdemes.
köszönöm a segítséget
hát 2500 km el számoltam olyan 45 e ft körü uti költség és szállás meg van már az all inclusive 25 euro per éj és ebbe az alkoho is benne van meg minden szóval fasza, plusz még 2 nap amit valahol még aludnunk kell, meg egy kis zsebpénz!

bocs de nem ismerem őt Pálffy Béla tudnál adni valami elérhetőséget tőle?
Én úgy emlékszem 100-al, de holnapra megérdeklődöm pontosan neked.
Mi is gondolkodtunk Bulgárián, de nem igazán merültünk bele még... Milyen költségeket számoltatok? Erdélyben megszálltok, vagy egy nap alatt szeretnétek lenyomni az utat? Én a helyedben mindenképpen a transzfogarasi út felé venném az irányt, de persze ennek utána kell járni, hogy mennyivel hosszabb... Pálffy Béla kománk biztosan tud hasznos dolgokkal szolgálni ezügyben neked.
Érdemes volt!
kösssz

és mennyivel lehet lakot területen kívül menni? mert a követség honlapján 80 van írva annyival sose érünk oda.
CSőő, engem még egyszer sem igazoltattak...
Az utakról annyit, hogy SOHA ne próbáljatok meg rövidíteni...
Mi már próbálkoztunk többször is, de mindíg hosszabbítás lett a vége.
A főutakon haladva nem lesz gáz.
ez így van :)
csak 600-700 km-et megyünk ott és azért nem árt ha időbe oda érünk

utak minősége milyen?
Ha betartod a szabályokat, sehol nem piszkálnak... A románoknál van, hogy 10-es tábla van kitéve, és mérnek...
valaki nekem tud mondani valami infót h romániába mennyi a rendőr meg mennyire basztatnak? mert bulgáriába megyünk nyaralni, és nem tudjuk vagy románián vagy szerbián menjünk?
én is letoltam egy 100ast, idén megvan az 1000
Na megvolt az évadnyitó. Letoltam az első 300 kilóméterem. Hideg volt, és szél, és napsütés, de a frizurám még mindíg tart.
Nagyon élveztem. 5 hónap után újra a meghajtottam a paripát.
báze, itt meg mindenki mocizik, tök jó az idő....hmmm...de hol a motorom?
Az alatt a negyed óra alatt, amit ott töltöttünk, nem fagytunk össze... (volt háromnegyed óra kimenőnk két szopizás között, abból fél óra volt a pálya keresgélése...) De jó volt kicsit kinézni, egyszer én is kipróbálnám!
Jelen!

Nálam összeülhetünk, viszont csak vasárnap jó, elfelejtettem, hogy péntek-szombat suliban vagyok
Itt lakom!
Meggyőzőnek tűnik... Köszönöm a leírást ! A PURE-ról olvastam jókat, elméletben tuti. Bár az ára az elég kemény egyenlőre
örülök, hogy sikerült remélem, hogy nem fagytatok nagyon össze beszéltem az egyik versenyző sráccal, és ő mesélte, hogy nagyon hideg volt
Sziasztok,
motorkiállításra mennék, de nem tudom még melyik nap lesz a jó.
Kawabörze szombaton viszont jól hangzik.
Szia Borso! Koszi az infot, megtalaltuk, marha jo volt!
felesleges ettől nem áll el a havazás