Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a baj azzal hogy motorral megyünk?Hétvégi időjárás előrejelzést néztél már ?Akár 20 fok is lehet,akkor meg tudod ki kocsikázik!link
motorral akarsz menni meg mikor
axiál napok lesznek baján, és oda megyünk csak nemtom még hogy pénteken vagy szombaton
Hétvégén nem jössz a motorkiállításra, ott akarok sisakot nézni?Mehetnénk együtt!Ám én bármikor benne vagyok egy jó mocizásban.
lehetséges mi újság mikor motorolunk már egyet
Más még annak az " öreg " motornak is örül(ne)!Ugye Jani ?
ha mész megnézni, nagyon nézd át, mert a srác egy kereskedő...
Sziasztok erröl lenne szó.http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_
z_750-3684689
.Megvenném a tiéd Jani ,de nekem a 2006os,öreg sajnos.A motorod tutti rendben van ,nagyon szép állapotban van.
hát nem sok autópálya van sajna:( bár annyira nem szeretem mert uncsi

nem all inclusive korlátlan fogyasztás, csapolt sör, koktélok, vodka kola stb és ezekből is korlátlan, velünk (4 fiúval) szarul fognak járni

már most indulnék, rohattúl várom
Akkor ez az ár már főszezonra vonatkozik gondolom. Így teljes ellátással is olcsóbb lenne mint Horvátország sima apartmannal... Nade, hogy a pia is belefér... Gondolom adnak a vacsi mellé egy sört... Azért mindennek van határa.
Mostanában adtak át autópályaszakaszokat is ha jól tudom, legalábbis Kolozsvár környékétől Tordáig tuti lehet rövidíteni. De persze ebben is Béla lehet az első számú forrás...
Persze
Gondolom csak neked ilyen olcsó?:!:)
Jó estét Uram, az ülésekkel mi az újság? Nem kaptam számot ahová küldhetném a pénzt...
na már ideje h van vmi mozgás
egy kis csámcsognivaló :D
Kár, hogy már festve van, ilyenkor érdemes megnézni az eredeti állapotot. De ha csak a műanyagok sérültek, akkor simán megérheti.
Nem
mivan alszik mindenki
lestem is h hirtelen eltüntél az éterben , ha kell az ényémet viheted
Kösz.Jani,tegnap dumáltunk amugy telon,csak lemerültem,renélem :-).Nem volt ,csak festve minden gyari amugy.Hát igen majd meglátjuk.
ez rajtad múlik neked kell használnod nem nekünk
ha nem volt rommá törve akkor akár...
Sziasztok.Kérdésem lenne hozzátok,mégpedig h érdmes-e olaszbol hozott csuszott,de festett z 750venni.?2009es,kevés km,elfogadható ár.
Hali
Tudnátok segíteni, (lehetőleg pesti) hol tudnám megjavítatni az elromlott cipzárjaim? A motoros csizmám, és nadrágom cipzárja ment tönkre. a ruha talán a kisebb probléma, de a csizma… az gondolom bonyolultabb feladat.
Más: vkinek van már tapasztalata a fényezés nélküli horpadásjavításról? Vki csináltatott már ilyet, esetleg hova érdemes vinni, mert elég sok helyen csinálják már.


http://www.motorrevu.hu/beszamolo/technika_ho
rpadasjavitas_fenyezes_nelkul

Szia!
Ha kirandulni indulsz akkor az a minimum, hogy veszel egy terkepet.....azon fel van tuntetve, hogy melyik nemzetkozi ut.....
hello
nem tudom mikor érdemes ki menni mi júli 22 től 29 ig megyünk plusz 4 nap utazás
azt tudom h nagyon olcsó bulgáia barátságosak és gyönyörű

a szállásra 20% előleget kell kifzetni
köszi az infót
írtam neked emalit

h mit javasolsz a utvonalra milyen utakon lehet menni 100 al mert nem világos h melyik minősül európai utnak.

megkaptad az emailt?