Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Nektek mennyi ideig birja normál használat mellett a hátsó gumi, mert én olyan elrettentő infokat kaptam h max 5000KM, vagy ettől azért kicsit tobbet is elbír?
Igen emlékszem.... Bár sztem a 10-es alul felül állítható hátsó rugós tagja és a nagy z csak alul állítható telója közt nagy különbség van. Az elejére még nem szántam el magam Egyenlőre csak olajcsere lesz. Aztán meglátjuk
megérte hidd el
nekem tavaly szezon elején került bele a 10-es hátulja, de nagyon kellemes meglepetést okozott nekem az eleje is ki lett cserélve, és nem tudom, hogy ez mennyi plusszt jelent, de az biztos, hogy sokkal kevésbé érzek meg bármilyen gödröt vagy huplit
ha nem fúja a szél igazi motoroló idő lenne
Szia!

Én a nagytestvérét eszkábáltam bele.... Állítási lehetőségekben semmi különbség Csak merem remélni hogy megérte vele molyolni A zx sorozatokon már több mindent tudsz állítani az hogy melyik szériáé megy bele itt tudod kisakkozni : http://www.ohlins.com/
jólvan de el ne feledd
Hi All!
Holnap megy valaki a szezonnyitóra Füredre?
Szar időt mondanak sajna
A túra megbeszélést jövő szombatra(20) kéne átrakni
Pl: a motorkiálításon összeülhetnénk!
Vagy Szomszédnál(pesten)felajánlotta,hogy szétrughatjuk a ház oldalát
Vélemény?
Szép napot!
Jobb hátsó csillapitást szeretnék fabrikálni a Zé-re
Aki cserélt hátsó rugóstagot mondja meg nekem melyiket lehet ill. érdemes beszerelni,ZX-6,9,10?Évjárat?
Sedu, engem érdekel ez a fejidom megemelés.
Ha időd engedi, arról is csinálj pár képet kérlek.

Előre is köszönöm!
Már másnap elkelt a kormányteló 42000-ért.

Ma végre újra motoroztam, mert a ZX10R futómű sajnos elég sokáig parkoló pályára állított. A fékbetéteknek még kell egy kis bejáratódás, de nem bántam meg a cserét! Csinálok majd képeket is.
Ezen kívül feljebb emeltem az egész fejidomot 5 centivel. Olyan, mintha visszaültem volna az idomos Fazerre Ajánlom mindenkinek! Ha kell tudok hozzá konzolt is készíteni jelképes áron(2000Ft).
Majd odaadom egy körre
Szia
Mennyiért adod a kormánygátlót?
Szia!

Érdeklődnék,hogy mennyi a kormánygátló ára, tartóval együtt?
Hála istennek,így is kevés a környéken az 10 négyzet kilométerre jutó Z tulajdonosok száma!
ugyan az egyik szemem sír a másik nevet de egy újabb évet lenyomok a kicsikével
Jó reggelt mindenkinek.
Ez a beszéd Apukám.
nekem is megvan a döntés, a szezonra tuti marad a Z
biztos jó döntés a bömbik csak jók lehetnek
ő miért nem motorozik maga is
Miatta van az egész hercehurca, amúgy soha nem adnám el a zét!
jó ötlet de asszonykád is így gondolja
Na előkerültél Te is? Jó reggelt!

Amúgy a döntés megvan, F800R vagy marad a zé plusz akra-carbon, az asszonyt meg hurcolja a cimborám
tessék