Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök ,hogy már ezzel is örömet tudtam okozni .A legszebb öröm a káröröm - Mint tudjuk . Idővel megalakíthatjuk a zöld-vének tanácsát!
Egyébként Buda -Óbuda-Balaton és mindenfelé.,,,,,,,,,,gurulok a kicsikével .
Most még csak nézelődöm, ismerkedek a klubélet rejtelmeivel !Teszik ,hogy segítitek egymást és amennyire lehet összetartok.Az elejétől nagy kitartással végigolvastam a fórumot.-hogy valamennyire képben legyek és hogy okosodjak, ragadjon rám valami egészen más ....Próbálom felvenni a ritmust .Még egy éve sincs ,hogy vettem a zöld paripát és próbáljuk egymást "betörni".Mindenesetre baromi élvezetes .Kár ,hogy ez eddig kimaradt az életemből!Szeretnék majd idővel bekapcsolódni kellő alázattal a közös gurulásokba s.t.b.
Szia!
Mivel már nem garis a paripa így egy autószerelő barátommal követtük el az esetet. Ő is látott már 1-2 mocit valamint sokat segített innen a fórumról 1-2 jó tanács. Nem kellett sehol otthagynom és tudom, hogy amit vettem azt került bele. Ha van konkrét kérdésed és úgy döntesz az alap dolgokat Te szeretnéd megcsinálni. Szívesen segítek.
Ez így van. Örülök neki, hogy most már nem én agyok a legvénebb a sok fiatal tacskó között.

Merre felé közlekedsz? Ha már ilyen szép zöld paripád van.
Melyik szervízben voltál és mik a tapasztalatok?
Ha tudod ajánlani, írd meg kérlek.

Nekem is ott kellene kezdeni a szezont egy átnézéssel, beállítgatásokkal, de nem szeretem sehol sem otthagyni a motort.
Z.
Sziasztok! Bár már túl vagyok az idei sokadik gurulásomon.... Tegnap megvolt az idén nyitó nagyszervíz. Összes folyékony anyag, összes szűrő és szép új hátsó teló Reszkessetek
Köszi ,de már megvannak a szemeim
Igen! Ha kell emelő szem aluból 1000Ft/db, talán még csavar is akad hozzá.
Előztem külső íven
Majd legközelebb ügyesebb leszek, főleg a jobb fékekkel.
Hozzád képest én vagyok az öreg szar
De ,csak a motorozásban kissé kopasz! Mint tudjuk sohasem késő!
Most már értem!
Ugye az emelőn a villás- emelőszemes adapter biztosabb ill. stabilabb alátámasztást és emelést biztosít mint a "sima" gumis ,kanalas-nem tudom mi a neve adapter?.....
Hi Panyo!
Ajkán semmi, de holnap én is Székesfehérváron leszek
meg nézem
FIGU
Ha egyensúlyba hozod, simn tenyérrel a hátsó ülésen megtartod a gépet. Nem vagyok egy Hulk, és simán felrakom az emelőre, elől hátul. Ja és öreg szar vagyok már.

A lábad a földön... Egyik kezed a hátsó ülésen, a másikkal az emelőt tolod lefelé...
1 biztosan,de a szavatossági idő a lényeg
Nézesd meg vele légyszi
Eladó 8000 péz 38-as méret
Bocs az off-ért fijjúg!
Beszámolták annyiért az enyémet amennyiért vettem,innentől fogva nem volt megállás...pici alku,és jövő héten idehaza a gép!
Ez jó ötlet!
De ,ha borul utána én kötöm fel magamat
Na lökjed a részleteket...
Na erről nem is akarok tudni, méghogy honvédségi központon keresztül fékcsövet rendezni . A tálibok meg jól lehallgatják.
Szia!
Jó gépek azok a bajorok is,én megvalósítottam a hófehérke projectet!
Emlékszem rád a tükörből!Ott vagyok a kép jobb alsó sarkán.
Csövi!
Kecsegtető az ajánlat de válaszolni nem tudok a ZÍMÉLEDRE (50Een vagyunk egy 256-os netre )!
Holnap felhívnálak? (a honvédségi központ kiértesít és vissza kellene hívni egy pesti számot)
Jövő héten otthon leszek, csak együtt érdekel a tengelyekkel !
előre is köszönöm! Pitju!
nm, ott a helye mindenkinek
Nekem olyan az emelőm, hogy le lehet tolni róla a motort...
Ha kell valakinek minta lefotózom.